Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap után azaz január 11...

Holnap után azaz január 11 kellene nem megjönnnie csináltam digitális tesztet ami 1.2 hetet mutatót 3 napja csináltam rendes tesztet is jól láthatóan pozitív viszont 5 napja barnazok nem gorcsolok sokat pisilek tapasztalat?

Figyelt kérdés
jan. 9. 21:14
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Szerintetek csináljak.tesztet holnap kellene megjonni de olvastam hogy ez nem normális H már kb 8 napja barnazok egyébként csak pisilés után amikor megtorlom magam akkor látszik a tisztaságin egy csepp sincs ! Lehet H holnap meg is jön nem tudom már a kérdés csináljak tesztet van itthon digitális meg egy sima ?
jan. 10. 19:28
 32/52 anonim ***** válasza:
Lehet a spermával van a probléma. Én csináltatnék vizsgálatot. Az összes többi elvileg rendben van ezt meg arra alapozod, hogy voltál már terhes, de nem maradt. Amég nem vizsgáltatjátok meg nem mondhatod, hogy lehet gyereke és olyan minőségű a sperma, mert fogalmatok sincs róla
jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Hát ha nem marad a baba mindenkep megyünk újabb vizsgálatra és persze sperma vizsgálatra is
jan. 10. 19:37
 34/52 anonim ***** válasza:
Az ilyen hosszan tartó maszatolás hormonális gondra utal. Tesztelni tesztelhetsz, ki kellene mutassa, ha terhes vagy. Nekem 15 nappal aktus után a digitális már pozitív volt, ez nekem kb a mensi napja lehetett. De én ennyi maszatolás után nem reménykednék babában. legtöbbször progeszteron alacsony szintje miatt van maszatolás, ami ugye kell ahhoz, hogy egyáltalán teherbe ess és utána meg is tartsd. Te meg már egy hete barnázol. Ez nem terhesség lesz, de ne legyen igazam, minden esetre kövi ciklusban, ha úgy van egy hormonsort nézetnék. Mert nem normális ez a barnázgatás.
jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
A digitális teszt azt jelezte egy hete hogy baba van és a többi is de ezek szerint nem akar maradni !! 😐
jan. 10. 19:41
 36/52 anonim ***** válasza:
Biztosat majd egy uh fog mondani. Sajnálom... én holnap megyek uh-ra, én vagyok akinek a hcg-je rosszul emelkedik... rettegek, hogy mi vár rám. Az biztos, hogy nem baba...
jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
Isten legyen veled kívánom hogy baba legyen tiszta szívből 🩷🩷🙏🙏kérdező voltam
jan. 10. 19:51
 38/52 anonim ***** válasza:

Köszönöm!


Egyébként mikor mész dokihoz? Pozi teszt után barnázással, lehet nem ártana minél hamarabb. Drukkolok én is neked!

jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
Voltam magánhoz nem foglalkoztak velem nem tudnak micsinalni szedem az elevit 1 és folsav magneb6 fekszek egy hete a digitális teszt 1 .2 hetet mutatot a többi halvány pozi de jól látható !! Február 5 re van időpontont de pénteken szerintem megyek magánhoz hamegjon ha nem
jan. 10. 20:04
 40/52 A kérdező kommentje:
És holnap kellene nem megjonnie
jan. 10. 20:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!