Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap után azaz január 11...

Holnap után azaz január 11 kellene nem megjönnnie csináltam digitális tesztet ami 1.2 hetet mutatót 3 napja csináltam rendes tesztet is jól láthatóan pozitív viszont 5 napja barnazok nem gorcsolok sokat pisilek tapasztalat?

Figyelt kérdés
jan. 9. 21:14
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
20ashoz még annyit hozzá fűznék, hogy az igaz, hogy a pozitív teszt azt mutatja teherbe tudsz esni, ami jó jel, viszont ha eddig még nem tetted meg és nem úgy alakul ahogy szeretnéd azonnal teljeskörűen vizsgáltasd ki magad. Az IR, pajzsmirigy gond nem csak abban nyilvánul meg hogy valaki nem tud teherbe esni, hanem sajnos abban is, hogy ha sikerül is nem marad meg. Az hogy barnázol mindenképp beágyazódási probléma lehet, az egyetlen amit most tudnál tenni ha keresel egy nagyon jófej magánorvost aki ír fel neked Progeszteront. Nekünk is nehezen jött össze a baba, ahogy pozitív lett a teszt hívtam is a dokimat, hogy írja fel, biztos ami biztos. A beágyazódás nálam pozitív teszt előtt egy héttel volt, de tényleg csak egy csepp valami volt, azóta lekopogom semmi. Amúgy a kommentelők vitájához még annyit hozzátennék, hogy ugyanúgy fájhat valakinek a korai magzat elvesztése, mint másnak a 20. héten akár vagy a szülésnél. Nyilván mindenkinek a saját problémája a legnagyobb, illetve úgy már könnyű azért azt mondani, hogy ne keseredjen el valaki, hogy neki igaz volt vesztesége, de már van egy egészséges gyermeke. Meg ugye az se mindegy, hogy valakinek 30 felett sikerül 4 év után vagy esetleg 20on évesen vannak problémák, mert hát az óra is ketyeg sajnos.
jan. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
21-es, igazad van, hogy az óra ketyeg, de négy éve próbálkozik, miért nem ment még kivizsgálásra? Mert úgye nem írta, hogy lett volna egy is csak vár. Nekem is volt több vetélésem, 1,5 év után elinditottam a vizsgálatokat magánúton, mert az állami nem foglalkozott vele, mert ugye teherbe tudtam esni. Meglett mi a baj, kezelik és megmaradt a baba. Én nem vártam 4 évet.
jan. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
22es nem tudhatjuk volt e már kivizsgáláson, pl én egy év sikertelenség után elmentem a nőgyógyászomhoz, utána endokrinológushoz, volt 2 inszemem is, majd közel 3 év után derült ki a meddőségi központban, hogy baromi alacsony az AMH szintem, mivel előtte azt senki nem nézte.
jan. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:

Parom és én is voltunk vizsgálaton vervetelen is minden rendben van velünk azt mondták lehet próbálkozni továbbra is mert semmi jel nem utal és nem mutat rá hogy nem lehet babánk úgyhogy nem csak várok teszek is érte 4 éve mehpempot is szedtem

Febion babatervezest

Elevitet.folsav magnézium nem dohányzom szóval egészségesen készülök a babára !!!

jan. 10. 11:51
 25/52 anonim ***** válasza:
24es hány évesek vagytok?
jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
27 évesek vagyunk mindketten
jan. 10. 12:29
 27/52 A kérdező kommentje:
Nekem van már egy 11 éves kislányom fiatalon születtem 🥰 párommal közös nincs
jan. 10. 12:30
 28/52 anonim ***** válasza:
Akkor még nem vagytok elkésve, azért ha most nem is marad meg a baba a következő alkalomra írass fel Progeszteron hüvelytablettát
jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
Spermavizsgálaton is voltatok?
jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
Lehet gyereke voltam.mar.terhes 2 éve de sajnos nemaradt
jan. 10. 19:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!