Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap után azaz január 11...

Holnap után azaz január 11 kellene nem megjönnnie csináltam digitális tesztet ami 1.2 hetet mutatót 3 napja csináltam rendes tesztet is jól láthatóan pozitív viszont 5 napja barnazok nem gorcsolok sokat pisilek tapasztalat?

Figyelt kérdés
jan. 9. 21:14
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Kitartás, akkor sajnos nálad sem bíztató a helyzet. Valóban februárig ne várj.
jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

Most csináltam tesztet igaz már ma.pisiltem vagy 50x

Pozitív a teszt még mindig

jan. 10. 20:46
 43/52 anonim ***** válasza:
Ha erősebb, mint korábban, akkor még akár jól is végződhet :)
jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Halvány de alig tudtam pisilni mostanában 5 percenként posilik már este 9.ora van szerintem ma.pisiltem.vagy 50x ha nem több örülök hogy így is kimutatta de reggel csinálok egyet ha nem.jon meg de amúgy nekem sosem késik egy napot sem napra pontos
jan. 10. 21:02
 45/52 anonim ***** válasza:
Azért egy héttel késöbbi tesztnek már erősebbnek kell lennie 100 pisi után is. Tapasztalatból mondom. Azért szorítok.
jan. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim válasza:

Sziasztok

Az elozo mensim december13-18ig tartott. Szerintetek mikor lenne erdemes tesztelni?

jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Amikor januárban még kéne jönnie,aznap.
jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
Sziasztok kérdezo vagyok nem jött meg ma hala az istenek a barna.ugyan úgy van ... Csináltam.tesztet reggelibol kicsit erősebb
jan. 11. 10:59
 49/52 anonim ***** válasza:
Sztem ne tesztelgess, hanem keress egy orvost aki s.o.s. fogad. Hiába erősödik a teszt, lehet hematóma vagy hormonprobléma, most gondolj bele most fejlődik az embrió, az hogy ott vér van sehogy nem jó neki
jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Holnap megyek magán dokihoz
jan. 11. 11:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!