Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap után azaz január 11...

Holnap után azaz január 11 kellene nem megjönnnie csináltam digitális tesztet ami 1.2 hetet mutatót 3 napja csináltam rendes tesztet is jól láthatóan pozitív viszont 5 napja barnazok nem gorcsolok sokat pisilek tapasztalat?

Figyelt kérdés
jan. 9. 21:14
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
8-as engem speciel nem vigasztal hogy másnak rosszabb. Igen rossz nekik de a kérdezőnek is. Mindenkinek joga van érezni! Neked is, de nem kell ilyennek lenni egymással. Látod hogy aggódik, akkor nem kell egy lapáttal rátenni, mert ez a stílus pont nem segít.
jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:

Köszönöm 11es🩷

Ha van akinek rosszabb akkor már neked nem lehet rossz !!

Olyan hülye felfogás .. nekem ez is ugyan úgy fáj mind ha 12 hetes lennék agodom és fogok is .....

jan. 9. 22:18
 13/52 anonim ***** válasza:
12%

Mert az segít,hogy az aggodalomtol meg a végén rosszul lesz és az miatt fogja elönteni a vér?

Kérdező,feküdj le,próbálj meg aludni,es ne gondolkozz.Legrosszabb ha agyalsz.

jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Azért ahhoz is kell tehetség hogy ennyire érzéketlen legyen valaki nő, sőt édesanya létére..
jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:

Ebben én is egyetértek. De azt is tudom hogy nem könnyű nem gondolkodni. Én az elején rengeteget aggódtam, amikor pozitívat teszteltem. Még az orvost is megkérdeztem hogy mennyi esélye van🤦🏼‍♀️.

Aztán ahogy haladtam előre egyre jobb lett. Egyre inkább nem paráztam. Még a szüléstől sem féltem.

jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek nagyon aranyosak vagytok megpróbálok pihenni jövök majd a fejleményekel ha marad a baba ha nem mindenképpen megírom minden jót kívánok nektek 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🩷
jan. 9. 22:29
 17/52 anonim ***** válasza:
0%

Azért ahhoz is kell tehetség hogy ennyire érzéketlen legyen valaki nő, sőt édesanya létére..


Sajnálom,ez van.

Az élet nem rózsaszín cukormaz.

Tőlem aztán beszologathattok,nem különösebben érdekel idegen anonym emberek véleménye rólam,akik nem is ismernek,nincsenek a helyemben,nem jártak a cipomben.

jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
Száz, te sem jársz a kérdező cipőjeben mégis erősen odaszoltal neki. Egy kis empátia nem ártana...
jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
Ok
jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, kitartás neked, én is tudom, hogy milyen várni... 5 év után ikrekkel lettem terhes, sajnos nagyon korán missed ab lett. DE anya akartam lenni, mentem tovább, mert jelnek vettem, hogy sikerülhet. Sajnos itt derültek csak ki a gondok, pajzsmirigy, IR. Ahogy kezelni kezdtek másfél év múlva sikeres terhességem lett. Most szeretnénk még egy babát, nehezen jön...úgy néz ki folytatódik a minta, jelenleg terhes vagyok rosszul és lassan emelkedő hcg-vel...nehéz nagyon, mert már magamat féltem, nehogy baj legyen. Baba jönni fog újra.


Légy erős, ha baj lesz gyászolni is kell, de anya szeretnél lenni? Akkor anya leszel!!! Ez legyen mindig a szemed előtt :) A pozitív teszt azt mutatja teherbe tudsz esni. Tehát hatalmas gond nem lehet. Próbálj optimista lenni, de közbe inkább picit a rosszra számíts, legfeljebb öröm lesz a vége.


Sajnos a vérezgetés gyakran nem jó jel, de sokaknak mégis problémamentes lesz végül a terhessége. Meg se tudják magyarázni miért a vérzés.


Sok erőt kívánok és a lehető legjobbakat. És, ha úgy érzed szomorkodni és félni kell, tegyél úgy, de soha ne add fel!!

jan. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!