Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen 12 dpo-n facelle...

Milyen 12 dpo-n facelle pozitiv teszt ?

Figyelt kérdés
Facelle rossmannos tesztre gondolok, tud esetleg vki feltenni képet? Igazábol 11. Dpon alig latszodott el is könyveltem hogy nem sikerült de 12. Dpon mar határozottabban látszik. Nem tudom hogy nem e nagyon hslvány mert eddig azert 11. Dpon már jobban mutatta ha baba volt
jan. 22. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát esetleg töltsd fel te a tesztedet és segítünk :)
jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Legfelső facelle 10.dpo

A zöld valami noname a többi x-epil.



Ez meg másik terhesség, pontos dpo-t nem tudok.. 14 nappal aktus után ...kb 12-14.dpo x-epil és facelle.


[link]

jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


Nekem ilyen a mai 12. Dpo, a tegnapi nagyon nagyon halovány szoval ahhoz képest sokat erősödött de nem tudom h megnyugodjak e...

jan. 22. 12:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most vészmadár vagyok...3 hete késik, babát nem láttak, hcg növekszik. Szóval a pozitív testt se garancia.


Én vagyok a 2-es válaszoló.


De tessék optimistának lenni, a teszted pozitív. A kicsi megnyugvás az lesz, ha erősödik és a mensid se jön meg. Utána meg majd az első uh:)


Jó egészséget, drukkolok, hogy minden rendben legyen, sajnos ilyenkor nincs más, mint a türelem.

jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy nagyon! Semmit nem láttak uh-n? Nekem eddig 2 vetelesem volt a szivdobogasig is fejlődtek de mind2 le volt maradva 1 héttel
jan. 22. 12:46
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Facelle-ek 12 és 14.dpo

X-epil 14 (ugyanaz a reggeli pisi) és 17.dpo

jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os neked látszodott már 11. Dpon is?
jan. 22. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

ezek lassan 2 éves tesztek, akit kimutattak már elmúlt 1 éves :) ezek voltak az első tesztjeim vele. nemvárt előtti nap csináltam az elsőt, nekem az 12.dpo volt.

viszont novemberben volt egy kisbabám, aki nem maradt velünk. nem néztem ovut, semmit. de az utolsó együttléttől számolva 11.napon ugyanilyen erőséggű volt a facellem, mint amit csatoltam.(azelőtt csak 8 nappal voltunk együtt, biztosan nem abból fogant). 12.napon csináltam predit délutániból és azon is szépen látszott. 13.napon viszont nem erősödött a facelle és akkor már éreztem, hogy nem lesz okés, reggelre el is kedztem vérezni.

ma 10.dpon vagyok és predictor negatív :/ holnap szerintem nem csinálok megvárom a 12.dpo-t

jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, közben elmrntem laborba és 100 a hcg, talan kicsit megnyugodtam.
jan. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!