Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell hasznalni az...

Hogyan kell hasznalni az ovulacios LH teszteket?

Figyelt kérdés

veteles utan 2 honap sikertelen volt (vagyis holnapra nemvarom, viszont mar vannak elojelek hogy megfog jonni, tegnap azaz mensi elott 2 nappal 10s-s teszt negativ volt)

Most szeretnek ebben a honapban ovu tesztelni hatha segit, viszont meg sosem hasznaltam

Segitenetek kicsit kerlek?

Hogyan kell pontosan? Mikor kezdjem el? mikor pozitiv? amikor full full sotet a ket csik?

es ha pozitiv utanna mikor van az ovu ?

Nagyon koszonom !!!



febr. 12. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mikor kell elkezdeni, attól függ, hány napos a ciklusod. Ha szabályos 28, akkor kb. 14. napon van ovuláció, kb. 10. napon érdemes elkezdeni tesztelni.


Itt leír minden lényeges infót: [link]

febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hosszúak a ciklusaid?

Ha egyforma a 2 csík ereditileg akkor +, de nekem sosem lett ugyanolyan erős a teszt csíkom, még is van gyerekem, amikor majdnem olyan erős lett, és másnap meg már jól láthatóan világosabb, akkor tudtam előző volt +.

Eredetileg ha 2 naponta együtt vagytok kb 10.ciklusnaptól,kb a 20.ciklusnapig,ez akkor igaz ha 30 napnál nem hosszabb a ciklusod, akkor az lh teszt sem csodát tenni hogy sikerüljön.

Arra jó hogy tud hol tartasz.

+lh teszt másnapján reped a tüsző, nekem kb délután + és este vagy hajnalba érzem a fájdalmat. A petesejt 12-24 napig megtermékenyíthető de a katonák 3 napig vígan várnak oda bent. Nekem lh + előtti nap vagy + napiból lett eddig terhességem.

Lh tesztet napközben, minden nap ugyan akkor kell csin@lni mondjuk 14 órakor, előtte ne igyál, pisilj kb 2 órán át.

febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat

Remelem nagyon hogy hamarosan sikerul

febr. 12. 19:18
 4/8 A kérdező kommentje:

A ciklusom 28 napos szokott lenni altalaba, viszont multhonapba 30.napra jott meg

Igy valtozo 28-30

Akkor 14 15.napon kene lenien az ovunak

febr. 12. 19:19
 5/8 babyboom567 ***** válasza:

Az ovulációs teszthez is van betegtájékoztató.

Én 1 évig ovuteszteltem,mindig volt pozitív tesztem,az utolsó hónapban nem volt pozitív, el is engedtem azt a hónapot.És mégis akkor lettem terhes.

febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

En meg igazabol most is remenykedem

Viszont 2 nappal a nemvart elott szerintem a 10s erossegu teszt kikene mutatnia

Nemtudom...

febr. 12. 20:35
 7/8 anonim ***** válasza:

28 napos ciklus esetén, ha jól emlékszem a 11.ciklusnaptól írja, hogy érdemes elkezdeni tesztelni. korábban, mikor rendeltem, akkor volt benne egy ilyen kis táblázat


[link]


most ezt találtam, itt mondjuk a 9. naptól írja 28 napos ciklusnál.

de ugye első ciklusban érdemes hamarabb kezdeni, amíg ki nem tapasztalod

illetve amúgy napi 1 teszt elég, de én volt hogy csináltam kettőt, megnézni nekem melyik napszakban jobb. mindenképpen délután kell, de én pl 16 órára tettem, próbáltam 14 órakor is meg 18 órakor és nekem általában később volt erősebb :)

febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első hónapban kezd a 9.naptól,utána már ha mondjuk most 14.nap van ovu elég 11-12.naptól,mert az ovu változhat.
febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!