Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Vagy beágyazódás?

Lehet baba? Vagy beágyazódás?

Figyelt kérdés

Február 6.án jött meg.

Elvileg 20.án volt a peteérés.

De együtt voltunk: 6 15 16 17 18 20 22.

25 óta jobb petefészkem fáj

26 álmos voltam

27 bal mellem oldalt bizsergett

Ma is bizsereg a mellem oldalt

De a petefészek fájdalom mindennapos.


febr. 28. 12:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Tuti terhes vagy. Én 34 hetes vagyok és álmos. Szóval fix.

😂

febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös. Inkább elmegyek orvoshoz és derítse ki mi a baj minthogy még 3 meg 5 évet várjak… De lehet mire helyrehozza a doki a gondot lesz az annyi is… ki tudja… De lehet 2 perc alatt minden oké lesz hisz olvastam olyat hogy egy gyógyszert kellett szednie és hipp hopp rendbe jött és sikerült utána.
febr. 28. 15:07
 13/19 A kérdező kommentje:
Ja és első gyerek szóval annyira nem érek rá…
febr. 28. 15:09
 14/19 A kérdező kommentje:
Valakinek ilyenkor már 1 meg van. Lassan a 2. Jön
febr. 28. 15:09
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
1 év után el lehet kezdeni a meddőségi kivizsgálásokat, ha fel akarod gyorsítani a folyamatot akkor kapásból meddőségi klinikára jelentkezzetek be, ott mindent néznek. Én húztam az idő, csak 2 év után mentem el, előtte csak ahova az orvosom küldött, ezért is tartott ennyi ideig
febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
febr. 28. 16:00
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező. saját tapasztalatom: azokban a hónapokban jött össze a baba, mikor az ég egy adta világon SEMMI tünetem nem volt :D

se szurkálás, se bizsergés, se mellfeszülés, semmi :D

nem várt előtti napon iszonyatos mellfájdalom volt, azért teszteltem csak, pedig azt hittem tuti nem jött össze

előtte lévő hónapokban ovutól a következő menstruációig mindenféle tünetet éreztem

febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
febr. 28. 17:24
 19/19 A kérdező kommentje:
megjött
márc. 7. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!