Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikorra nem várja? (2024)

Ki mikorra nem várja? (2024)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van még aki ebben a hónapban próbálkozik?🙂

Én 12-ére nem várom!


Egy régebbi topik inspirálta a kérdést, ott elég jó kis csapat gyűlt össze😊



márc. 1. 01:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/672 anonim ***** válasza:
80%

huh én tényleg jó tanácsként írom, és nem vagyok megkeseredett, főleg mert most jött össze a baba. de ha ezt a nemvárt előtt írod ki 1-2 nappal az más. de kb most volt még ovud.

hajlamosak a nők (én is!) ilyenkor mindenféle tünetet érezni ovutól a nemvártig. nekem 3 hónapig minden egyes hónapban volt szurkálás, enyhe görcs, tényleg MINDEN olyan tünet ami akár sikeres terhességre utalhat. aztán persze jött az arculcsapás, megint nem sikerült.

úgy döntöttem oké, ez van majd jön amikor jön. 4 hónappal ezelőtt volt egy korai vetélésem, azért is kezdtem el magamat nagyon figyelni amúgy.

ebben a hónapban az ég világon semmit nem éreztem, csak a nemvárt előtt 1 nappal mikor felébredtem nagyon fájtak a melleim, és lám, pozitív teszt.

tényleg ha most ebben a majdnem 2 hétben ennyire ezen görcsölsz, az sajnos nem segít. próbálj meg olvasni egy jó könyvet, elmenni barátnőkkel vagy a pároddal beszélgetni/kvzni, moziba, tényleg bármi ami leköti kicsit a gondolataidat :)

nem állítom, hogy teljes elengedés kell, nyilván én sem engedtem el a dolgot, csak kicsit próbáltam az idő nagy részében mással foglalkozni :)

márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/672 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan! Tagja vagyok annak a csapatnak! Jó volt együtt izgulni és szorítani a másiknak. Először csak a fogantatás, aztán a várandósság és nem is gondoltam volna, de egészen a születésekig maradtunk. Néha még érdeklődünk a többiek felől. Sztem ez egy jó dolog és hasznos tanácsok is voltak! Szorítok itt is minden babázni vágyónak, hogy mielőbb sikerüljön!😊
márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/672 anonim ***** válasza:
75%
Előzőt a 10esre válaszoltam...
márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/672 anonim ***** válasza:
82%

Kedves tőled hogy válaszolsz neki de ő nem akar valójában részt venni a beszélgetésben csak beszólt :)

9 neked péntek 9:10kor nem a férjedet kéne le…. ?:)


Sok sikert nektek kérdező! ❤️❤️

Kicsit hosszú lenne leírni, most nem is akarok ezzel annyira foglalkozni, így elnézést de most nem fejtem ki.


Viszont ne add fel, jönni fog olyan csapat akikkel együtt tudod végig csinálni és ez a lényeg , hatalmas segítség!

Imádom a “lányaimat”, már amennyire az “enyémek” 😂❤️❤️

Neked is ezt kívánom :)

Kitartást mindenkinek!

márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/672 anonim ***** válasza:
73%
11es! Sztem nem görcsöl senki! Nem írta, hogy tünetei lennének meg semmi. Egyszerűen csak beszélgetni szeretne meg együtt "izgulni". Egyelőre nincs rágörcsöle. Szerintem.
márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/672 A kérdező kommentje:

#14 teljesen megértem, drukkolok nektek es ha van kedved beszélgetni bármiről akkor en biztosan itt vagyok😊

Ez nagyon jól hangzik, egy csapat voltatok/vagytok. Nagyon jo kis összetarto közösség jött létre, amennyit olvastam 😊


#15 Igen, köszönöm. Egyáltalán nem izgulok, nem keresek tüneteket, csak egy laza beszélgetős, tapasztalat megosztos topikot szerettem volna létre hozni🙂

A szurkalodasokra nem is reagálok, felesleges energia😁

márc. 1. 09:57
 17/672 anonim ***** válasza:
62%
Majd kikopnak! 😉
márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/672 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ugyan már 9-én pozitív lett a tesztem, de végülis 2024-ben nem vártam😅
márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/672 anonim ***** válasza:
81%
Én 2.ára nem várom,de már pozitív a teszt🤭
márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/672 anonim ***** válasza:
66%

Gratulálok 18-19! :)

Kinek hanyadik baba lesz, és mióta próbálkozik? Nekünk harmadik baba, első hónap. #2

márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!