Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli testhőmérés Nagyon...

Reggeli testhőmérés Nagyon kezdő vagyok kérlek ne egyetek meg! Lehet buta kérdés nem tudom picit rá feszültem Nektek bevált ez a módszer? És ha ti is alkalmaztátok akkor nektek hogyan zajlot?

Figyelt kérdés

36.3 volt ma is és tegnap is (a hónap 11-12 napjai)az ébredési testhőmérsékletem

Másodikán volt menstruálcióm

(Nem tudom hogy ezek az infók valamit befolyásolnak-e de szeretném veletek megosztani hátha valamit le tudtok belőle szűrni)

2 napja nyomta a kezembe a nő doki a menstruálciós naptárat hogy azt vezessem mert 1 éve nem jön nálunk a baba

Az lenne a kérdésem hogy szerintettek ha most ennyi a hőm akkor a peteérést miből fogom észrevenni? Tisztára félek hogy nem fog feltűnni mert ugye mindig egy a hőm 🤦🏼‍♀️



márc. 13. 06:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját tapasztalatomat tudom mondani. Ha 1 éve nem jön a baba akkor ne vacakolj ilyen hülyeségekkel. Ennek oka lehet. Elkell menni egy jó hírű meddőségi központba. Ott valószínűleg meg fogják találni az okát. Így meg csak az idődet vesztegeted.

Ez arra jó hogy ha nincs semmi gond akkor így esetleg tudod mikor van peteérésed, de ezt lh teszttel is kitudod deríteni.

márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!