Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok érdekelnek...

Tapasztalatok érdekelnek akiknek több napot késett negatív teszt volt hogy baba volt még is? Vagy mi okozta? 12 napja késik mensi sehol teszt negatív

Figyelt kérdés
ápr. 17. 13:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok

Voltak bizony tüneteim. Egy hete hányingerem volt egyre jobban, a vetélés előtti napon egész nap hulla fáradt voltam. A hasam folyamatosan szúrkált, éjszaka alig tudtam aludni, hülyeségeket álmodtam, hőhullámaim voltak. A hányinger még rosszabb lett miután elment a baba...

Ide is felraktam az egyik tesztem, jól le is szóltak, hogy negatív. Hát nem volt az...

Gyakran van ilyen sajnos hogy halvány tesztekkel elmennek a babák😕

Kitartást kívánok nektek lányok, semmi sem lehetetlen. Én erős IR-el estem teherbe úgy hogy akkor pont nem szedtem a vitaminokat se, lehet hogy akkor meg is maradt volna. Most bizakodom hátha újra sikerül.

Úgyhogy adjon erőt nektek a történetem, nem kell elhinni hogy a negatív mellett nem lehet terhes tünet, minden szervezet más és más.❤️

ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

#4- es vagyok ismét

Van amúgy itt egy topic ahol "összefogtak" a kismamák/kismama jelöltek. Ajánlom nektek, sok jó tanácsot lehet olvasni és mindenki őszintén támogatja a másikat. Oda lehet tesztet felrakni, kérdezni bármi nem néznek hülyének és nem talál be a sok rosszindulatú ember akik szerint ha mensi előtt tesztelsz úgyis elvetélsz 🫠

ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

uu így hogy a 4-es említi eszembe jutott hogy nekem is olyan hülye álmaim voltak az elsőnél is meg most is, és persze egy éjszaka több is mert nem tudom végig aludni, minden éjszaka minimum 2-3 alkalommal fel kell kelnem pisilni aztán kezdődik valami újabb hülye álom. 😄 és hőhullámaim nekem is voltak akkor is és most is. úgyhogy ezek alapján még mindig reménykedek🥹 mondjuk most az első tünetek után elkönyveltem hogy ez a baba meg marad, ő bizony megszületik. csak hát ugye a rengeteg negatív teszt után elbizonytalanodtam hogy mi van ha nincs is. 😏 de most úgy érzem talán még sem lehetetlen 😊 személy szerint én köszönöm neked 4-es, aranyos vagy 😊 és drukkolok mindenkinek aki babát szeretne, hogy sikerüljön ❤️

egyébként kiváncsi lennék arra topicra, jól hangzik főleg azok után amiket itt a kérdések alatt láttam egy egy esetben. bevallom magam is kérdést szerettem volna feltenni, ilyesmit mint itt a kérdező. de a látott kommentek után inkább mégsem tettem. aztán megtaláltam ezt a kérdést és nagyon örültem neki 😄

esetleg megkérdezhetem hogy hogyan találhatom meg a topicot?

ápr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
jaa és az lemaradt hogy ha nem derült ki eddig 😅 az 5-ös voltam szintén 😄
ápr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Ki mikkora nem barja 2024 a topik 😊
ápr. 18. 03:55
 26/33 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! meg is találtam 😊

és mi a helyzet veled? hogy vagy? továbbra sem jött meg?

ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen 5-ös. Remélem jók a megérzéseid. Én is az első tünettől kezdve tudtam, hogy baba van. Hiába mondták, hogy csak képzelődök egy nő megérzi ezt. Az más, hogy sajnos most nem maradt meg.

Neked és a kérdezőnek is szívből kívánom, hogy ne jöjjön a nemvárt!!❤️❤️

4-es

ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnalom 4-es 😞 de kitartás! tudom milyen érzés ez sajnos. Legközelebb már hátha veletek is marad! Bízom benne! 🙏🏼😇❤️

Nagyon köszönöm! 😊❤️ még eddig nem jött és egyelőre semmi jele hogy megakarna. 🙏🏼 Csak ez a teszt dolog zavar kissé. De hátha csak a számításokban van hiba és az is meglesz később. Úgy picit nyugodtabb lennék. 😄

ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok nem jöt meg teszt negatív savam van meg hanyinger szerüseg szag zavar de amugy minden más okes ti hogy vagytok


4es kitartás 😊

ápr. 18. 18:12
 30/33 anonim ***** válasza:
Köszönöm a biztatást nagyon aranyosak vagytok. Egyenlőre elég furcsa kettősség van bennem. Azt hittem ahogy telnek a napok egyre jobban leszek, de már most folyamatosan hànyingerem van és brutális hőhullámaim. Lehet felhívom a dokit ma hogy ez mennyire normális... a vérzés is teljesen elmúlt. Nektek szurkolok nagyon remélem, hogy babák lesznek🥰🥰
ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!