Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok érdekelnek...

Tapasztalatok érdekelnek akiknek több napot késett negatív teszt volt hogy baba volt még is? Vagy mi okozta? 12 napja késik mensi sehol teszt negatív

Figyelt kérdés
ápr. 17. 13:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

nekem mensi előtt nem nagyon szokott halistennek lenni, alkalmanként egy kis görcs és mell feszülés, de csak ritkán és nem is erősen.

Viszont ami a terhességem előtt volt és amiket most is érzek az a petefészkemnél szurkálás, mostanság néha feszül a hasam alja, érzékeny és azthiszem sötétebb mellbimbók, gyakori fejfájás, fáradékonyság, ezek elég rendszeresek őszintén szólva már több mint egy hete. Illetve néha olyanokat is észre veszek hogy émelygés, néha hányinger, mellette gyomorsav. És az első terhességem óta rendszeresen mérem a hőmet, legalább 2 hete nincs olyan nap hogy ne lenne hőemelkedésem. és eleinte nagyon fel is voltam puffadva de az mostanra elmúlt. ezek mellett azt vettem észre (bár ez csak 1-2 napja tűnt fel) hogy kitágultak az ereim, ahol eddig nem látszódott most ott igen (ez főként a kezemen és a mellemen vehető észre). És mellette rengetegszer kell pisilnem, bár ezt annyira nem mondanám tüntetnek mert amúgy is sűrűn kell, csakhogy mostanság már nem bírok ki 2 órát 😅

éppen ma vettem észre hogy érzékenyebb vagyok a szagokra (úgy vettem észre hogy a mangós üdítőmnek amit amúgy szeretek megéreztem az illatát és már nem tudtam belőle inni mert undor kapott el tőle 😅) és mikor hirtelen felálltam kicsit megszédültem (éppen ez volt a mai tesztem oka) de mindezek mellett ugyan úgy negatív. nem igazán tudom már hogy mit gondoljak 😅 igen egyébként nagyon is szeretnék dokihoz menni, csak mivel pozitív tesztem még nincs így attól is félek hogy nehogy túl hamar menjek ha esetleg baba van, ezért is érdekelnének a tapasztalatok mert én is eléggé tanácstalan vagyok jelenleg.

ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
még mindig az 5-ös vagyok. és azért az előbbit kicsit félve írtam le mert a csapból is az folyik hogy “ilyen hamar még nincsenek tünetek” vagy hogy “csak beképzeled ezeket” vagy esetleg hogy “ha ilyen tünet van akkor a teszt is pozitív kell legyen mert ez a hormonok miatt van” csakhogy az emberek nem egyformák és nem gépek. az egyik munkatársamnak már megtermékenyülés után 1-2 nappal hányingere volt egészen a terhessége végéig. pedig még akkor a tesztelésnek közelében sem volt.
ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Ezért félek én is 12 órában dolgozom bolti eladóként de ma is ugy meg szédültem és reggel volt rosszul létem de másra nagyon nem tudok adni most mert fáradt mindig az vagyok 😅😅az idő miat tobbet fáj a fejem de a szagok zavarnak van de félek mar csak az hogy be beszélem vagy bármi
ápr. 17. 15:38
 14/33 anonim ***** válasza:

te tervezel dokihoz menni? egyébként én szerintem ezeket nem lehet bebeszélni, mert ezeket érzi az ember. ettől függetlenül néha én is elgondolkozom 😂 de mondjuk egy szédülést meg a testi tüneteket pl a fáradtság, a rosszullét vagy különböző fájdalmak szerintem nem olyan amit pszichésen befolyásolni lehet.


egyébként az előzőből kimaradt hogy nekem a kívánósság is elég hamar jelentkezett. az első terhességemnél mindig dinnyét és körtét kívántam. és volt néhány fura dolog is, mikor tejszínes gofrit kellett ennem savanyú uborkával vagy tejfölös csirkepörköltet mandarinnal 😅😂

most meg mindig epret meg banánt és brokkolit ennék😅 de most még ilyen különleges dolgok szerencsére nem voltak 😂

viszont mindkét esetben feltűnt az hogy miután együtt voltam a párommal két oldalt a petefészkemnél kissé görcsölt, az első terhességnél is és most mióta a többi “tünet” van. bár most még ezt ugye nem lehet terhességek hívni. 😅 szóval nem tudom mi is lehet ez.

ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Tervezek igen de még várók vele jövő hét utáni...

Te mikor szeretnél?

Március 12.en volt utoljára mensi..

Nem de már sok szor én se tudom mit gondoljak.. Meg ez a cisztas dolgokal is meg ijesztettek azért..

ápr. 17. 16:03
 16/33 anonim ***** válasza:

én akkor szeretnék ha már van egy pozitív teszt a kezemben 😅 ez időben nem tudom mikor lesz de örülnék neki ha minél hamarabb lenne. ha viszont mégsem lesz és továbbra sem jön meg és ezeket érzem akkor én is megyek mindenképp. szerintem én is kb annyit várok mint te, mert ha addigra sem lesz pozitív teszt akkor nincs mire várni. nekem utoljára március 7.én jött meg. illetve március 30.án elkezdtem pecsételni de közel sem úgy mint egy mensi. ez csak egy kis enyhe rózsaszín volt de csak annyira hogy a wc papíron látszott csak, még a fehérneműn sem és 31.én el is múlt de addigra már nem is rózsaszín hanem ilyen barnás lett belőle de szintén minimális mennyiség.


a cisztáktól pedig nem kell annyira félni, felszívódhatnak maguktól de a doki úgyis elmondja a dolgokat. es egyébként van olyan barátnőm akinek szinten cisztái voltak/vannak és második babáját várja. szerintem elég sok nőt érint ez. persze nem jó hogy vannak de azért nem óriási gond.

ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nekem az államvizsga és az esküvőm előtt volt ilyen, mindkét alkalommal a stressztől
ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Stresszes nem vagyok nincs miért 😁


Zavaró hogy nem tudom mi zajlik épp bennem és miért nem jön meg de amugy semmi más 😊


Ismerőssel beszéltem volt aki 23 nap elmaradás után tesztelt és akkor volt pozi van aki 10 hetes volt és dokinál gratuláltak neki addig negatívakat tesztelt ugy hogy ténylegleg nem tudom mit higyek már 🙄

ápr. 17. 20:15
 19/33 anonim ***** válasza:
na hát ez tényleg méginkább össze zavarja a dolgokat. bár nekem ez csak jó mert mi éppen szeretnénk is, szóval nekem ez mindenképpen pozitív visszajelzés mert én igazán örülnék neki. 😄 jövőhét után akkor tényleg felkeresek egy dokit ha addig nem történik változás. 😅 bár egyébként édesanyám is 3 hónapos terhes volt velem mikor a doki azt mondta neki hogy “gratulálok anyuka” 🤔😄
ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Mi is baba projekt be vagyunk úgy h jó lenne bizakodom de félek is
ápr. 17. 21:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!