Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesen aki rendesen menstruá...

Terhesen aki rendesen menstruált, annak volt valamennyire menstruációs görcse is mint rendes mensikor?

Figyelt kérdés
Na és terhes mensinél hogyan alakult a hőmérséklet???
2010. okt. 28. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt görcsöm, csak kicsit fájt az alhasam, a vérzés nem olyan volt mint mensikor, csak alig, és a hőm elkezdett magasabbra kúszni.
2010. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pontosan ezért kérdezem. Mert nem érzem a mensis görcsöt, a hőm megemelkedett, a vérzést majd még figyelem a nap folyamán.

De én amúgy arra tippelek, hogy a palástfű tea okozza mindezt!! Nem lehet hogy a tea miatt van ez az egész???

2010. okt. 28. 11:26
 3/7 anonim ***** válasza:
A tea progreszteront termel , nem tudom mennyi ideje iszod, de mensi idején az a szint csökken akkor is ha iszod ha nem, ha nem készült baba akkor újra az ösztrogén kezd termelődni a szervezetedbe tehát a tea miatt nem hinném.
2010. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A teát csak néhány napig ittam. És régebben soha nem ittam még. Csak most.
2010. okt. 28. 11:36
 5/7 A kérdező kommentje:
És beteg sem vagyok, nem vagyok megfázva, semmi bajom nincsen.
2010. okt. 28. 11:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem én válaszolgatok neked a másik kérdésnél, ahová most linkelted a görbéd:) most világosodtam meg:) hagyd már a tea sztorit, inkább gondolj a babóra, hogy az van:)
2010. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is rádismertem. :)
2010. okt. 28. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!