Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortuszon átesett lányok/nők!...

Abortuszon átesett lányok/nők! Elmesélnétek nekem, milyen volt?

Figyelt kérdés

Fontos döntést készülök meghozni.

A lelki oldalára is kíváncsi lennék, meg arra is, hogy hogy zajlik ez az egész. Hogy éltétek meg? Milyen gondolataitok voltak közben? Az utána lévő napokra is kíváncsi lennék.

Rögtön kiengedtek a kórházból, vagy bent kellett maradni bizonyos ideig?

Mindent szeretnék tudni róla.

Nem akarom hogy elmenjen ez a téma egy abortuszellenes vs. abortuszpárti vitába, csak személyes tapasztalatokat várok.


2010. nov. 3. 23:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%
00:31! Abszolút igazad van. Szerintem ne is gyere ide vissza, csak basztatni akarnak! Jól döntöttél. Hidd el, ha megszülöd a gyereket, akkor meg azért csesztetnek! Inkább menj tanulni, vagy nézz más topikot, ne süllyedj le az ő szintjükre. :)
2010. nov. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
59%

23:35! És azt hogy dolgoztad fel, hogy akkor és ott megöletted a gyerekedet? Aki már most X éves lenne, lehet, hogy éppen már szaladna! Képzeld csak el! Ehelyett meghalt, mert megöletted!


Te vallásos nagyon h.lye.... Kérdezném Tőled, hogy mennyivel jobb az az anya, aki ugyan nem "öli meg a gyerekét", ám beleszüli őt a teljes semmibe, szegénységbe, éhezésbe...

Gondolkodjál már egy kicsit jó ember! Ez nem csak az anyai ösztönről szól! Többek vagyunk mint az állatok...

Lehet téged csak ösztönök vezérelnek...de más ezen túl is lát, és pontosan a gyermeke jövője miatt dönt úgy ahogyan.

Valószínűleg a Nők nagyrésze borzasztó csapásként éli meg amit ezekben a hetekben napokban tapasztal. Szegénykék elég bajuk lenne anélkül is, minthogy az ilyen idióták beszólogassanak nekik.(Aki rendszert csinál ebből, azt nyilván én is elitélem)

Úristen, néha azt gondolom, hogy az ilyen középkori gondolkodású népek miatt nem jutunk sehova sem.

Bocsánat kedves Kérdező, de emellett már nem tudtam elmenni, bár hozzáteszem Nekem szerencsére nincs ilyen tapasztalatom...

2010. nov. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
47%

Oké, akkor elmondom az én taqpasztalatomat.

18 évesen 4 hónap járás után lefeküdtem a párommal. Még veszekedtünk is egy kicsit a gumin, mert én ragaszkodtam hozzá. Beleegyezett, nagy sóhajtva, de szex közben levette, eldurrant és nem szólt.

Sokat gondolkodtam ,hogy megtartsam-e vagy sem. Jogilag már felnőtt voltam. Vágytam egy babára, de volt egy nagyon komoly indok. Vizsgaévem volt, és tantervváltozás miatt nem lehetett biztosan tudni, hogy lesz-e rendes pótvizsga. Az időpontot kiszámolta a védőnőm, és pont a vizsgák elé két nappal jött ki. Nekem az is fontos volt, hogy legyen egy szakmám, amiben elhelyezkedhetek, és el tudjam tartani a babám.

Felhívtam a páromat, hogy beszéljük át, hogy mi legyen. Megbeszéltünk egy találkozót. Nem jött el, a telefonját nem vette fel.

De miatta jutottam vissza az előző kapcsolatomba, amit nem bánok. Már van egy kislányunk, éppen az ölemben. Sokat gondolok arra a babára. Nagyon sajnálom őt, mert ő csak rosszkor érkezett, más bűne nem volt.

Az abortusz gyors volt és kíméletes, viszont elég drága.

Engem nem altattak ott.

20/l

2010. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
62%
Mármint nem töltöttem ott éjszakát. Altatni altattak...
2010. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
59%

én nekem reggel be feküdtem kaptam egy gyogyszert utána egy méhnyak tágítót raktak fel az 12órán keresztül fent volt nekem nagyon kellemetlen volt valaki nem is érezte.....

és 12óra után vagyis másnap mentem műrétre... nekem senki nem mondta akkor szóval jobb ha mondom hogy vigyél magaddal betétet de a legnagyobb és legvastagabbat... röviden ennyi de nagyon jol gondold meg nekem ez 4 éve történt de a mai napig síró görcs fog el miadta lelkileg nagyon nehezen viselem a mai napig bánom azt a döntésem de tudom hogy nem lenne jó neki...:( utána lévő napok nagyon nehezek voltak folyton sírtam és magam alatt voltam rendszeres terápiára jártam egéség ügyileg meg kellemtlen volt mert tampont nem szabad használni a betét meg nagy és kellemtlen és a hasadban olysni érzés van mint mikor megvan.!

szoval nagyon gondold végi és ha tényleg ez a helyes döntés akkor csináld végig és nagy remélem hogy van egy olyan ember melleted aki végig segít téged ezen a nehéz időszakon melletem nem volt senki én lehet azért borultam ki olyan nagyon...

2010. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:

ma 11:50 folyt.

bent a korházban a növéerek le néztek nem tudtak hogy én miért döntöttem ily csak egyszerüen le néztek bunkoztak rádásul és saját orvossal mentem és csak az ö engedélyével kapattam fájdalom csillaptot a növer be jött (fenékbe kaptam) oldalamra forditott semmi ferötlenités semmi rá csapás csak fogta és belem B*szta a tűt nagyon le kezelöek ott veled ök nem tudták a történetemet... ök azt hitték felelőtlenül sexeltem vagy balaset folytán voltam-e bent vagy esetleg beteg a magzat és az ö érdekében választom ezt a megoldást... :( remélem te kedvesebb ápolot kapsz vagyis ne menny a dél pesti korházba!

viszont a Szent Margit korházrol csak jot hallotam ott nem rég feküdtem bent pere fészek cisztával és nagyon kedvesek voltak velem is és a lányokkal nem voltak lekezelöek akik abortuszon voltak bennt remélem tudtam segiteni....

2010. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
45%

Nincs tapasztalatom ebben. De:soha nem feküdtem volna le olyannal, akit csak néhány hónapja ismerek, nem bízok meg benne teljesen, nem vagyok benne biztos, hogy 100%-osan mellettem áll, bármi is történjen, stb....

Itt látszik, hogy hányan elkapkodják a szexet. Biztos vagyok benne, hogy az abortuszok 90%-a olyan kapcsolatban esik meg, ami nem tartós, nem hosszútávú.

Ilyet, hogy veszekednem kelljen vele a védekezés miatt meg el sem tudok képzelni....meg hogy nem szól...biztos le nem feküdnék ilyennel....

Én 18 múltam amikor lefeküdtem a barátommal, akit 16 éves korom óta ismertem, azóta már a férjem. Mielőtt megtörtént volna, már tudtam, hogy Ő az igazi... Bármi történt volna, tudtam, hogy megoldanánk. Mással előtte eszembe sem jutott volna ágyba bújni, pedig lett volna lehetőségem bőven....

Szerintem nagyon felelőtlenek a fiatalok és itt nem csak a védekezésre gondolok, azt tudjuk, hogy nincs 100%-os biztonság....


Kéredező! Sok erőt kívánok neked és felelősségteljes döntést! Ha kicsi esélyt is látsz, az élet mellett dönts! Én nem találkoztam még olyan anyával, aki megbánta volna, hogy Világra hozta a gyermekét!


25/N

2010. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
51%
Hát szerintem azért elvetetni, mert jajj, pont vizsgaidőszakra jön elég szánalmas dolog. Pláne ha 2 év múlva beleszüli az ember ugyanabba a semmibe, ami 18 évesen volt. Év halasztás stb is létezik a világon. Csak nehogy rosszkor legyen rád szüksége a gyereknek a későbbiekben, Hátha dolgod lesz akkor is...
2010. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

tegnap 09:19 vagyok.


Köszönöm hogy elolvastad a válaszom, de figyelhettél volna.

Tantervváltozás. A két és fél éves szakmai tanulásommak kitörölhettem volna, mert a pék szakma tanítása átment az iskolánkban modulrendszerbe, ami telljesen más vizsgáztatást és tantervet jelent. Kezdhettem volna 11.től.

Vagy maradok a suliba, és lesz ami léesz. Emelem az egyenként 15-20kgos kasztnikat hármasával ahogy kell, tolom a teli csészét... mindezt 40°C-ben.

Továbbá oda kellett volna szülnöm édesanyámékhoz, akik nevelik a két kistesómat és támodatják a fősulis nővéremet.

Most más a helyzet. Igaz hogy albérletben vagyok, de a munkahelyemre visszavárnak, és a férjem is dolgozik.

Elhiheted hogy nagyon megbántam, hogy összejöttem azzal a sráccal. Soha nem bocsájtom meg neki és magamnak.

Amúgy a korházban velem normálisak voltak. Inkább bunkóztak volna... Ezt túl kell élni... Nagyon sajnállak.

2010. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Dogy ***** válasza:
Rossz Volt ! Utána Klinikai depresszióban szenvedtem !! Utána újra terhes lettem csak EZ mentett meg a haláltól !
2016. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!