Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyenek a folyások a menstruá...

Milyenek a folyások a menstruáció elmúlásától a következőig? Hogyan követik egymást?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyan alakul ez nálatok. Pl. peteérésnél tojásfehérje szerű, utána krémes.
2010. dec. 15. 17:02
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/979 A kérdező kommentje:

Szia!


A méhszájam tegnap este néztem, el volt fordulva bal oldalra, kb. középen volt, kemény volt és hogy nyitott vagy sem azt nem tudom, mert előtte nem néztem (nekem is hátra hajló méhem van) Én teszteltem, de sajnos negatív lett!Azért nektek szorítok. Ha a jósod pozi lett, akkor valószínű nálad is van babóca. Csak nálam nincs. :( Ez van. Azért írjátok meg, majd az eredményt.

2010. dec. 23. 07:51
 92/979 anonim ***** válasza:
Lehet túl korán teszteltél. Sőt tuti. van valami tüneted? mensi előtti tünetek azok megvannak? vagy más?
2010. dec. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/979 A kérdező kommentje:
holnap utánra nem várom. Egy olyan 10-es érzékenységű tesztem lett ma reggel full negatív, amely a peteérést követő 10. napon kimutatja a terhességet. Sajnos szembe kell néznem a ténnyel, hogy nekem nem lesz most babám. Semmilyen tünetem nincs napok óta. Tegnap előtt óta fáj nagyon a derekam, a mellem nem fáj, a hasam is csak minimálisan. Nem igazán érzem a megjön érzést sem, nagyon ritkán fáj a petefészkem sem. Ez sajnos 25-én mensi lesz. Meg annyi volt, hogy tegnap nekem is fájt a combtövem, de ez nem hiszem, hogy terhestünet, s szerintem a derekam is azért fáj, mert hétfő óta pakolom a fiam szobáját. (először ki, kedd délután óta meg vissza, átrendeztük)
2010. dec. 23. 08:13
 94/979 anonim ***** válasza:
én most 25-össel csináltam, full nega bár nem első pisi, az volt ráírva hogy peteérés után 6! nap már kimutatja. Azért én ebben annyira nem hiszek. Tök mindegy az érzékenység, szerintem mensi napján vagy azután csináljunk egyet, max nem a fa alá kerül a teszt. Nekem is a vasárnap hétfőt javasolták tesztelésre. Barbi
2010. dec. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/979 anonim ***** válasza:
szerintem korán teszteltél. nekem viszont tuti megjön, vizes folyásom van reggel óta. ennyi volt. Adri
2010. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/979 A kérdező kommentje:

sziasztok lányok!


nekem meg fehér folyásom van, az sem jó jel, azt olvastam. Mindegy amíg nem jön meg addig reménykedem a negatív teszt ellenére is. Én szombatra nem várom. Ha nem jön meg, akkor hétfőn tesztelek veled Barbi. Adri a vizes folyás még lehet baba, főleg, hogy neked rengeteg tüneted van, s a mellbimbónk nem tud besötétedni úgy, hogy bebeszéljük, ez már azért tényleg a szervezetünk morbid vicce lenne, pláne, hogy a párod vette észre. Szerintem lesz baba. Tesztelsz holnap?

2010. dec. 23. 15:33
 97/979 anonim ***** válasza:

szia!

rávett a párom, hogy teszteljek holnap, már megálmodta, hogy tartja a fiát a kezében :D ma is mondta, hogy teltebbek lettek tegnaphoz képest a melleim, meg a bimbóudvar szinte a duplája a megszokottnak.

én úgy tudtam, hogy a krémes a jó folyás, de ez is egyénenként más. ha holnap nega lesz, nem fogok csüggedni, mert lehet, hogy hamar csinálom a tesztet. ciklus.hu szerint mára kellett volna jönnie, hát nem tudom :)szerintem ha nem jön meg, te is tesztelj még, hátha csak kevés a hcg! szorítok nektek! :) Adri

2010. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/979 anonim ***** válasza:
amúgy iszonyat melegem volt egész nap, pólóban mászkáltam, és a hőm is ment fel tegnaphoz képest. meg szúúúr :D Adri
2010. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/979 A kérdező kommentje:
Adri, már várom a holnap reggelt. Mert én 100% biztos vagyok benne, hogy te babát vársz. A fiammal én is így voltam. Én sajna csak reménykedni tudok, ma dél óta állandóan megjön érzésem van, meg néha szúrkál a jobb oldalam, de nem élem bele magam. Ciklus.hu szerint 25-én kell megjöjjön, de akár késhet is 1 napot, tehát ha hétfőig nem jön meg, akkor hétfő reggel tesztelek megint. Nagyon remélem, hogy nem jön meg. Majd meglátjuk. Te meg írd meg a reggeli teszt eredményét, ami pozi lesz. :)
2010. dec. 23. 17:03
 100/979 anonim ***** válasza:
legyen igazad, nagyon szeretnénk!! :) nem tudom, megzavart a vizes folyás nagyon. persze, hogy megírom, mi lett! :) szerintem várj még pár napot, hátha nem jön meg, és tesztelj! :) nagyon-nagyon szorítok!! :)
2010. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!