Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyenek a folyások a menstruá...

Milyenek a folyások a menstruáció elmúlásától a következőig? Hogyan követik egymást?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyan alakul ez nálatok. Pl. peteérésnél tojásfehérje szerű, utána krémes.
2010. dec. 15. 17:02
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/979 A kérdező kommentje:
Adri nem tesztelsz velünk 23-án? mi először tesztelünk 23-án, biztosra akarunk menni szentestén, bár neked már tuti lesz babócád. De azért majd írj, hogy mi lett. Én meg bízom abban, hogy nem minden terhességnél sötétedik be a bimbó. :)
2010. dec. 20. 16:33
 72/979 anonim ***** válasza:
ne aggódj, utánajártam, van akinél a 20. hét körül sötétedik :) nem mindenki egyforma hálistennek :D sőt, van akinek szülés után sötétedett be. :) én kivárom a 24-et, de már megvettük a tesztet :D amúgy már a cicim is nőtt, párom vette észre persze ezt is, de nekem is gyanús lett, miután eggyel kintebbi patenttal tudtam csak bekapcsolni a melltartóm :) nem akarom elkiabálni, vagyis nem merem hinni :D
2010. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/979 A kérdező kommentje:
én már lassan kezdem feladni a reményt, semmi tünetem nincs, ami volt, az is elmúlt, sajna úgy látszik nekünk nem jött össze. De azért örülök, hogy nektek igen. :) (mert én tudom, hogy nektek sikerült!) Azért még nem adom fel, de már egyre kevesebb a remény. :(
2010. dec. 21. 09:10
 74/979 anonim ***** válasza:
Sziasztok Lányok. Na megjelent a híres de gyakran járok pisilni érzés. Ma már harmadszorra voltam :S tegnap is idegesítő volt, hogy volt inger és alig jött valami :S és nehezen kelek reggel. Ne add fel, valakinek semmi tünete nincsen. És 23-án tesztelünk. Reggel? Első pisi?
2010. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/979 A kérdező kommentje:
igen, reggel első pisiből tesztelünk egy szép kétcsíkosat. :) (legalábbis remélem)
2010. dec. 21. 10:44
 76/979 anonim ***** válasza:
sziasztok :) én is ugyanígy vagyok a pisivel, rohangálok folyton, de alig jön vmi..viszont a sötétedés tovább folytatódott. más tünetem azonban nincs. nem tudom ezek után reménykedhetek-e, de remélem igen. majd én 24-én követlek titeket :D
2010. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/979 A kérdező kommentje:

sziasztok!


elmúlt a hasfájásom, de most vagy egy félórája olyan derékfájás jött rám, hogy sehogy sem jó (se állva, se ülve) Remélem nemcsak azért van, mert ma megerőltettem magam (átrendeztük a fiam szobáját, most pakolászok visszafele) Adri, ha jól emlékszem te írtad, hogy fáj a derekad, ugye?

2010. dec. 21. 19:12
 78/979 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írtam, de már majd leszakad egy órája kb..meg fáj a combtövem második napja. :) bízom benne hogy babócás vagy ;) Adri

2010. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/979 anonim ***** válasza:
meg reggel arra ébredtem, hogy nagyon fájnak a melleim. most egy kicsit javult de ha hozzáérek érzékeny. bár lehet, hogy bebeszélem. :D
2010. dec. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/979 A kérdező kommentje:

sziasztok!


nektek van folyásotok? vagy tök szárazak vagytok?

2010. dec. 22. 10:17
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!