Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyenek a folyások a menstruá...

Milyenek a folyások a menstruáció elmúlásától a következőig? Hogyan követik egymást?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyan alakul ez nálatok. Pl. peteérésnél tojásfehérje szerű, utána krémes.
2010. dec. 15. 17:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/979 anonim ***** válasza:
25-26-ra nem várom, 9-e körül volt az ovum ha minden igaz :) bárcsak úgy lenne..Adri voltam :)
2010. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/979 A kérdező kommentje:
én biztosra mondom neked, ha már lilul a bimbód, ill. az udvara, illetve a szeméremajkaid, akkor tuti, hogy babás lettél. Nekem elvileg 11-én volt ovum, remélem én is pozit tesztelek jövőhéten és nálam is megindulnak a tünetek két nap múlva (akkor leszünk egyforma állapotba, mert nekem később volt ovum) :) és látod elsőre sikerült, mert én biztos vagyok benne, hogy babás vagy.
2010. dec. 19. 21:14
 63/979 anonim ***** válasza:
köszi bár úgy lenne! kicsit lilás de inkább sötétebb barnának mondanám. a tegnapihoz hasonló időben mértem hőt, megint feljebb van, már 36.4 :) szorítok neked nagyon!!
2010. dec. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/979 A kérdező kommentje:

Adri!


Nyugi, te már biztos, hogy babás vagy. Nekem már van egy kisfiam, nála nagyon fájtak a melleim és be is sötétedett, émelyegtem meg hányingerem volt. Remélem most is babás vagyok, csak kislánnyal, s azért nincsenek tüneteim. De 23-án kiderül, akkor fogok tesztelni egyet. Amúgy ha neked 9-én volt ovud, akkor neked a nemvárt 23-a elvileg, mert ovu után 14 napra nem jön meg, de neked már bizti nem jön, tesztelsz velem 23-án? S remélem mindkettőnknek pozitív lesz. :)

2010. dec. 20. 08:29
 65/979 anonim ***** válasza:
ÚÚÚ csajok, nagyon drukkolok nektek. Nekem még mindig nagyon fájnak a melleim, de ha nem érek hozzá nem, csak ha hozzáérek, olyan mintha hogy is mondjam izomláz lenne benne :D kicsit hülyén hangzik. Mit jelent az hogy lilul? A mellbimbó teteje is vagy az nem?
2010. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/979 anonim ***** válasza:
upsz, Barbi voltam. :)
2010. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/979 A kérdező kommentje:

inkább sötétedik, mint lilul. Sötétbarna lesz a bimbóudvar és a bimbó is, meg állítólag a szeméremajkak lilás beütésűek lesznek, mint amikor túl sok vér van benne, tudod, mintha elkötnék. (a mellbimbókra ez nem vonatkozik) De ez sem jelentkezik mindenkinél, azt olvastam. Legalábbis remélem, mert nekem azon kívül, hogy iszonyatosan fáj a hasam semmi tünetem. Barbi tesztelsz 23-án velem/velünk? Illetve lehet tesztel Adri is. (még ő nem válaszolt)

Már nem sok van hátra hétvégéig. Hurrá!!!

2010. dec. 20. 13:19
 68/979 anonim ***** válasza:
hát a mellbimbóim sokkal sötétebbek mint az udvar, olyan lilás barnás mittomén milyen színe van. Tesztelek, jó lenne a fa alá tenni a pozi tesztet. Ha pozi lesz, nem mondom meg a páromnak csak szenteste tudja meg :) Barbi
2010. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/979 A kérdező kommentje:
én is újat akarok majd akkor tesztelni 24-én, és azt mutatni meg neki, de már nem nagyon bírom kivárni így inkább csinálok egyet 23-án, amikor nincs itthon, hogyha netán mégsincs baba, de ez nem történhet meg, mert fő a pozitív hozzáállás :), akkor ő ne csalódjon
2010. dec. 20. 15:26
 70/979 anonim ***** válasza:
igen, tényleg csak az udvara sötétebb nekem is, de már reggel is megfigyeltem mintha megint sötétedett volna..meg a folyamatos megjön érzés. meg az ingerlékenység..tescoban legszivesebben leüvöltöttem volna pár embert, a párom meg is volt ijedve hogy még ilyennek nem látott. 24-én fogok tesztelni :) Adri
2010. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!