Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudok kiigazódni a terhess...

Nem tudok kiigazódni a terhességi teszten és szeretnék nőgyógyászoz menni ha nem jön meg a menstruációm.Szülő nélkül is megoldható vagy mindenképen szükséges hozzá? Kérlek írjatok minél többen mert nagyon félek!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok még szűz de félek hogy sperma került belém petting közben és terhes vagyok.Mensi előtti nap volt a petting másnap meg is jött csak rövidebb ideig tartott és kevesebb volt a megszokottnál.Már 2 tesztet csináltam a másodikon az egyik csík erősen látszott a pozitív helyén pedig egy nagy felületen halvány rózsaszín volt de lehet csak rosszul használtam a tesztet.holnap csinálok még egyet és félek hogy pozitív lesz.Ha igen és az abortusz mellett döntenék ahhoz mindenképpen kell szülő ha jól tudom.De attól félek hogy ha anyu megtudja kiveri belőlem a gyereket és nem lesz szükség abortuszra sem...Tudom jogos lenne de szűz is vagyok és tényleg le is állítottam a barátomat csak félek hogy későn.
2009. jan. 25. 19:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan került beléd a "sperma"?
2009. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
54%
ha megjött a menstruációd, akkor nem lehetsz terhes.
2009. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
74%
19:45-ös vagyok, azt még hozzátenném, ha stresszelsz, akkor akár késhet is a menstruációd, vagy akár lerövidülhet az ideje.
2009. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Sötétben csináltuk és ő ujjazott engem.Eleinte csak ő izgatott engem ruhában úgy csináltunk mint ha szeretkeznénk aztán ő is levetkőzött.Attól félek hogy elment még mikor ruhában volt vagy nem tudom mert az ágyamon nem volt sperma aztán ruha nélkül tovább ujjazott.kértem hogy tovább ne mennyünk mert egyikünknél sem volt gumi de ő már annyira felizgult hogy nem értette meg.Attól félek hogy mikor ujjazott a farkát is betette vagy nem tudom mikor odanyúltam hogy leállítsam érzetem hogy a puncimnál van a farka.nagyon félek lehetséges hogy terhes vagyok?És észre vettem volna ha elmegy?
2009. jan. 25. 19:49
 5/38 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem se vagy terhes, de el kell menni nőgyógyászhoz. A terhességi tesztek nem megbizhatóak, hármassával kell venni őket. Jó tudni, hogy a negativ eredmény pl sose biztos, ha terhességi csikkal tesztelsz. A nőgyógyászati vizeletvizsgálat viszont 100%os, és ezért még fizetni se kell. Szülő nélkül is elmehetsz, csak legyen nálad a tb kártyád.
2009. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Többször is csinált olyat hogy miközben ujjazott csókolóztunk és megállt egy kis időre de nem láttam spermát az ágyamon.Sajnos nem emlékszem hogy mikor így megállt volt-e rajta ruha.
2009. jan. 25. 19:51
 7/38 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak előváladék volt.

Kérdés, hogy meddig dugta beléd az ujját. Sok lánynak nincsen szűzhártyája születésétől kezdve, de ha neked van és nem volt vér, nem szakadt át, akkor nem lehetsz terhes.

Anyukádnak mindenképpen mondd el, tudom, hogy félsz, de muszáj. A te gyereke vagy, és meg fogja érteni, hidd el. Minden anyában benne van az ösztön, hogy megvédje a gyerekét. Anyámnak az fájt a legjobban, hogy egy elég kínos betegségemet nem mondtam el neki, pedig vitt volna oroshoz.

2009. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
A folyásom utána kicsit véres volt.szeretném elmondani neki mert jó lenne ha valakivel megbeszélhetném de anyu azt is tiltja hogy a barátommal együtt legyek hát még ha megtudná hogy mi történt...sajnos nem vele élek hanem apuval de sajnos vele sem tudok megbeszélni semmit.egyedül a testvérem az aki mindíg meghallgat el is meséltem neki a dolgot de most annyira nem ért meg ő sem!Azt mondta nem jön el velem orvoshoz sem mert szerinte 0% az esélye hogy terhes vagyok és felesleges.azut mondta várjak úgy is meg fog jönni.
2009. jan. 25. 20:09
 9/38 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy anyu nem beszélt velem fél évig(le tagadta azt is hogy a lánya vagyok)azért mert valamit nem úgy csináltam ahogy ő azt eltervezte.Ezért élek azóta apuval.Tőle viszont bármit kérdezek azt mondja nem tud segíteni,ő férfi nem ért az ilyen dolgokhoz!
2009. jan. 25. 20:11
 10/38 anonim válasza:
ez hány napja volt? ha bizots vagy benne h terhes vagy ott van még a 72 órás tabi....tehát ha az aktus 72 óránán belül van, akkor azzal a tablettával elbirod kerülni a terhességet, és nem kell abortusz!
2009. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!