Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudok kiigazódni a terhess...

Nem tudok kiigazódni a terhességi teszten és szeretnék nőgyógyászoz menni ha nem jön meg a menstruációm.Szülő nélkül is megoldható vagy mindenképen szükséges hozzá? Kérlek írjatok minél többen mert nagyon félek!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok még szűz de félek hogy sperma került belém petting közben és terhes vagyok.Mensi előtti nap volt a petting másnap meg is jött csak rövidebb ideig tartott és kevesebb volt a megszokottnál.Már 2 tesztet csináltam a másodikon az egyik csík erősen látszott a pozitív helyén pedig egy nagy felületen halvány rózsaszín volt de lehet csak rosszul használtam a tesztet.holnap csinálok még egyet és félek hogy pozitív lesz.Ha igen és az abortusz mellett döntenék ahhoz mindenképpen kell szülő ha jól tudom.De attól félek hogy ha anyu megtudja kiveri belőlem a gyereket és nem lesz szükség abortuszra sem...Tudom jogos lenne de szűz is vagyok és tényleg le is állítottam a barátomat csak félek hogy későn.
2009. jan. 25. 19:40
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Elsőzőr is, annak aki válaszában kérdezett: szerintem nem vagy terhes. Elsősorban azért mert már kétszer is megjött azzóta...Amúgy csináltál már tesztet? mert nem ártana, csak azért is, hogy megnyigodj. Ha szégyelled megvenni akkor bevásárlóközpontban is megteheted. Ja, és a fejfájásnak nincs köze ehhez, max annyi, hogy ideges vagy, s stresszeled magad...

A kérdezőnek: Szerintem nem ártana orvoshoz menni. Az a rózsaszin csik nekem kicsit gyanús (nem akarlak ilyesztgetni) mikor voltatok együtt a barátoddal? hány napja? Mert az együttlét után 20 napra rá már minden valószinűség szerint igazat mutat. tehát ismételj tesztet még. De a legfontosabb, hogy megnyugodjatok!!!!

Higgyjétek el nagyon tudom, hogy mit éreztek, éppen ezért nem akarok prédikálni, mert tudom, hogy nem hiányzik az is, de remélem következőkor nem lesztek felelőtlenek...nem hiába beszélnek a "nagyok"...ezt én is megtanultam már...nekem másfél éves kapcsolatom van, és most járt le egy ilyen kritikus időszak az életemben (hasonlóan nem jött meg, teszt s minden...) de a párom mellettem volt...sőt, orvoshoz is jött volna, tesztet is vett meg minden. Nem voltam egyedül. és az az ami számit...

Remélem nem kell "tandijat" fizetnetek. szoritok. irjatok még ha van kérédetek, 18 éves lány

2009. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

*ha van kérdésetek...

bocs a hibákért de nagyon siettem.

2009. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
Nagyon szépen köszi a választ,hát remélem,hogy tényleg nincs semmi.Tesztet is szeretnék venni,de egy kis faluba lakok,bevásárlóközpont pedig jó 40km-re van innen,ahova max szüleimmel tudok eljutni.És igen tudom,hogy hülye voltam,de többet biztosan nem lesz ilyen ha ezt "megúszom". Kezdek teljesen megőrülni a félemtől,nem birok másra gondolni..
2009. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

maximálisan megértelek, én pár évvel idősebb vagyok, megfontoltan cselekedtem, megbizható volt a párom(most is az) mégis 3 hetet rettegtem, pedig vigyáztunk...végül kiderült, hogy csak a stressz volt.

Szoritok, irjatok ha van vmi:)

2009. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

sziasztok

ma csináltam 1 tesztet először ilyen lett: - |

aztán az első vonal eltűnt és csak a negatív maradt.De ha terhes lennék 2 ilyen | | csík lett volna, nem??

2009. jan. 26. 20:36
 36/38 A kérdező kommentje:
Jaa és nagyon számít hogy délután csináltam nem reggel?az eset óta 26 nap telt el
2009. jan. 26. 21:12
 37/38 anonim ***** válasza:
A tájékoztató leírja, hogy mikor kell csinálni a tesztet és hogy amit látsz az + vagy -
2009. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
tesztet csinalni reggel a legbiztosabb. egy csik altalaban negativ, ketto pozitiv
2009. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!