Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudok kiigazódni a terhess...

Nem tudok kiigazódni a terhességi teszten és szeretnék nőgyógyászoz menni ha nem jön meg a menstruációm.Szülő nélkül is megoldható vagy mindenképen szükséges hozzá? Kérlek írjatok minél többen mert nagyon félek!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok még szűz de félek hogy sperma került belém petting közben és terhes vagyok.Mensi előtti nap volt a petting másnap meg is jött csak rövidebb ideig tartott és kevesebb volt a megszokottnál.Már 2 tesztet csináltam a másodikon az egyik csík erősen látszott a pozitív helyén pedig egy nagy felületen halvány rózsaszín volt de lehet csak rosszul használtam a tesztet.holnap csinálok még egyet és félek hogy pozitív lesz.Ha igen és az abortusz mellett döntenék ahhoz mindenképpen kell szülő ha jól tudom.De attól félek hogy ha anyu megtudja kiveri belőlem a gyereket és nem lesz szükség abortuszra sem...Tudom jogos lenne de szűz is vagyok és tényleg le is állítottam a barátomat csak félek hogy későn.
2009. jan. 25. 19:40
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
1-jén történt és mivel 2-án megjött a nővérem azt mondta nem kell tabletta.De most nagyon félek 29-én kellene megjönnie újra!
2009. jan. 25. 20:26
 12/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyok biztos benne hogy terhes vagyok csak nagyon félek attól hogy mi van HA...
2009. jan. 25. 20:26
 13/38 anonim ***** válasza:
Akkor csak annyit tehetsz, hogy megbeszéled valahogy a barátoddal és a sarkadra állsz apádnál. Sajnálom
2009. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Barátommal szakítottunk mert megcsalt!Akkor most nagy eséllyel terhes vagyok?
2009. jan. 25. 20:29
 15/38 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes nyugi.

A tesódnak igaza van:)

Ne stresszelj, különben nem fog időben megjönni.

2009. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz, de igen kicsi eséllyel.

Szerintem csak az idegesség miatt késik. Menj el nőgyógyászhoz.

2009. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
75%
ó...mennyit izgultam én is ilyeneken...ma már csak nevetek ezeken ..ha megjött akkor nem vagy terhes...és tényleg ne rágd ezen magad mert annál később fog megjönni!...
2009. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor feleslegesen izgulok?
2009. jan. 25. 20:39
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincsen gond. Nem szeretnelek kioktatni, de remelem legkozelebb korultekintobb leszel. Ja es miaz hogy nem megy veled orvoshoz? hat ennyire van melletted? felháboritó, ahogy a barátod viselkedik. Nekem is volt hasonló esetem, én 18 vagyok, de a párom mellettem volt, igaz kicsit Ő is idősebb, de a csillagokat is leszedte volna az égről, hogy ne érezzem szőrnyen magam. Gondold át legközelebb kivel mit csinálsz. Drukkolok Neked.

Amúgy a tesztet nem nagyon lehet elrontani. egy csik negativ 2 csik pozitiv... mondjuk tudnivaló, hogy a negativ gyakran lehet még poyitiv, forditva már nem. Szoritok értedirj h mi lett

szoritok

2009. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

De a teszt szerint akkor terhes vagyok?

Holnap csinálok még szurkoljatok nekem nagyon!!!

2009. jan. 25. 20:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!