Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudok kiigazódni a terhess...

Nem tudok kiigazódni a terhességi teszten és szeretnék nőgyógyászoz menni ha nem jön meg a menstruációm.Szülő nélkül is megoldható vagy mindenképen szükséges hozzá? Kérlek írjatok minél többen mert nagyon félek!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok még szűz de félek hogy sperma került belém petting közben és terhes vagyok.Mensi előtti nap volt a petting másnap meg is jött csak rövidebb ideig tartott és kevesebb volt a megszokottnál.Már 2 tesztet csináltam a másodikon az egyik csík erősen látszott a pozitív helyén pedig egy nagy felületen halvány rózsaszín volt de lehet csak rosszul használtam a tesztet.holnap csinálok még egyet és félek hogy pozitív lesz.Ha igen és az abortusz mellett döntenék ahhoz mindenképpen kell szülő ha jól tudom.De attól félek hogy ha anyu megtudja kiveri belőlem a gyereket és nem lesz szükség abortuszra sem...Tudom jogos lenne de szűz is vagyok és tényleg le is állítottam a barátomat csak félek hogy későn.
2009. jan. 25. 19:40
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Az utolsó tesztemem a negatív csík nagyon erősen látszott a pozítív csík pedíg nagyon nagyon halvány rózsaszín volt de a csík körül is.Remélem nem vagyok terhes
2009. jan. 25. 21:01
 22/38 anonim válasza:

Az idősebbeknek igaza van hogy jobban odafigyelhettetek volna, viszont az is igaz h a mostani fiúknak inkább egy-egy ilyen dologért kell lány. Nem tartom valószínűnek hogy terhes vagy, és tényleg ne stresszelj mert késhet (én nem tudom mert fiú vagyok, de ez igaz). Szorítok holnap miatt, kitartás. :)

F/15

2009. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Jó tudni hogy 15 évesen vannak ilyen fiúk is.Az én barátom 18 éves volt és fele ennyi esze nem volt!De sajnos nekem sem!Tanultam belőle az egyszer biztos!
2009. jan. 25. 21:12
 24/38 anonim válasza:

Hiába vannak ilyen fiúk is, mindig a külső. :/

A hibáiból tanul az ember, ezen nem tudsz változtatni már sajna, és megértelek, tudom hogy milyen ha szerelmes az ember, csak én nem tudok kilábalni belőle sehogyse...de ez már egy másik téma.

2009. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Igazából én nem a külsejébe szerettem hiszem nem volt egy nagyon extra pasi!De nagyon szerettem és minden szavát elhittem sajnos!És későn derült ki hogy nem igaz
2009. jan. 25. 21:34
 26/38 anonim válasza:
Jaja, ezt írtam fentebb hogy sajnos sok fiú tudja orránál fogva vezetni az embert. (persze ez fordítva is igaz)
2009. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

gondolom mar megnyugodtal de azert leirom.

1. ujjazastol eleve kevesebb eselye van h terhes legyel

2. menstruacio elotti nap detto nagyon kicis az eselye. a spontan ovulaciotol eltekintve nulla korul.

3. ha megjott az meg 1 ok h megnyugodj.

4. cosmo teszt negativ.


ennek a negynek kulon kulon max 1% eselye van h ne jojjon be. ennyire peches lennel? elofurdulhat de egyaltalan nem valoszinu.


de. mi az h azt se tudod h az ujja vagy a penisze volt benned????? es mi az h a baratod nem all? elhiszem h fel van izgulva de akkor is!!!!

orulj h megszabadultal tole, komoly bajba is keverhetett vna. es persze nem o az akinek leszedik a suzlei a fejet, aki korhazba kell uljon, stb

2009. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 negatív teszt már elég meggyőző...A lényeg, hogy pontosan úgy csináld a tesztet, ahogy a papírja írja!

Sose engedj egy farkat se a hüvelyed közelébe, ha nincs rajta gumi! Így elkerülheted a rettegést, amit most átélsz. Vigyázz az ujjazással is, nehogy az ujjával vigyen be spermát vagy előváladékot.

2009. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
Jajj,drukkolok neked,hogy ne legyen semmi,jelenleg én is ugyanebbe a helyzetbe vagyok,pettingeltem barátommal,nem ujjazott meg,csak "arra járt a kezével"... Azóta megjött 2x rendesen,de félidőbe barnás folyásom volt és egyszer mensi helyett is barnás volt,aztán megint megjött rendesen csak kevesebb volt.Ennek már kb 3 hónapja hogy pettingeltünk (azóta szakítottunk) Nincs semmilyen panaszom,csak annyi a barnás folyás,ami azóta nem volt,és mintha a méhem megduzzadt volna,mintha nagyobb lenne a hasam ott. Rettentően félek,hogy terhes lehetek. :S
2009. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
Jha és már vagy 2 hete folyamatosan fáj a fejem :S szerintetek köze lehet a terhességhez?
2009. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!