Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leányom 18 éves lesz és...

Leányom 18 éves lesz és állapotos! Férjem, aki a leányom apukája, nem mostanra akarta az unokát! Mit csináljak? Abortuszt semelyikünk nem szeretne! Jó lenne, ha adnátok tanácsokat!

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 18:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 Gibi válasza:
49%

Kedves Kérdező!


Nagyon nehéz meghozni a döntést....ez biztos.Nehéz eldönteni, hogy mi lenne a helyes és mi nem.Sajnos 3 hónappal ezelőtt volt abortuszom, gond volt a pici szívével.Lelkileg nagyon megrázó és megterhelő!!!!!!!Gondolom mindkét oldalról úgy mint nálatok voltak érvek és ellenérvek...mindig az a fránya ha..nagyon fiatal még a lányod, ahhoz hogy vállalni tudja azt a kisbabát ...de kérlek ne sértődj meg, ez csak az én véleményem.Van mód az örökbeadásra is...de szerintem annál nehezebb nincs, hogy megszülöd a pici babát és valaki másnak "kell odaadnod"!

Izgulok értetek!Várom a választ, hogy hogy döntöttetek!

2011. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb probléma, hogy a férjem a babát nem tekinti unokájának. Sajnos a leányunknak el kellett költözni. Átmenetileg van hol laknia, de ez sem tarthat a végtelenségig. Nagyon szomorú vagyok! A férjem hajthatatlan... Úghogy a férjem "elveszítette" a leányunkat. Rám a leányom nem haragszik. Látja, éri, hogy jót akarok neki meg az unokámnak. Könyörögtünk is a férjemnek, hogy maradhasson. Én is nagyot csalódtam a férjemben!
2011. jan. 15. 16:35
 43/80 A kérdező kommentje:
* érzi
2011. jan. 15. 16:36
 44/80 anonim ***** válasza:
90%

Most komolyan hagyod h elmenjen egyedül?

Fogd a cuccod és menj vele,ha kell albérletbe!

2011. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
95%
Ez szomorú. Valószínűleg akkor a nyitó címben feltett megállapítás akkor nem teljesen igaz, hogy "abortuszt semelyikünk nem szeretne". nem fogom föl, hogy vannak olyan szülők, akik bajban gyakorlatilag kitagadják a gyereküket, és ezt várják valószínűleg a párjuktól is. Az a 17 éves lány - gyerek - hová mehet, ha nem kell a szüleinek?... Remélhetőleg nem hajlamos öngyilkosságra, és van mellette valaki azért.
2011. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
100%

"Könyörögtünk is a férjemnek, hogy maradhasson."

Nincs valami nagy egyenjogúság otthon...

2011. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
12%

helyesen döntött a férjed, bár biztosan nehéz egy anyának ezt végignézni, de csak így tanulja meg, mit jelent felelősnek lenni a döntésünkért, valakiért.

megtartja a babát a leányod, mit fog csinálni?

2011. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 A kérdező kommentje:

09:49! Nő vagy, vagy férfi?

Megtartja a babát. Férjemnek nincs más választása, mint a beletörődés. Ma délben véget vetek mindennek. Én szenvedtem meg a leányomért, nem ő. Ma hazajön a kisleányom, ha tetszik a férjemnek, ha nem. Mégis csak ÉN vagyok az anyukája. Ha elválunk, hát elválunk...

Köszönöm a hozzászólásokat! :)

2011. jan. 17. 10:58
 49/80 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Jól döntöttél !

Most mi a helyzet a férjeddel? Lányod h viseli az édes teher nehézségeit?

2011. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további kérdéseket! :)

Leányom jól van és a baba is. Férjem belátta, hogy valójában nem tud mit csinálni, mint velünk együtt örülni s várni az unokánkat. Gömbölyödik a pocak, olyan aranyosak. :)

2011. jan. 25. 14:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!