Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leányom 18 éves lesz és...

Leányom 18 éves lesz és állapotos! Férjem, aki a leányom apukája, nem mostanra akarta az unokát! Mit csináljak? Abortuszt semelyikünk nem szeretne! Jó lenne, ha adnátok tanácsokat!

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 18:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
Miért lett kiemelve a kérdés újra? Valami baj van?
2013. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 3.5 éves a kérdés..., tényleg miért lett kiemelve???
2014. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
sztem a rendszer automatikusan néha kiemelget kérdéseket...vagy nem tudom..
2014. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
A napokban rengeteg 2010-2011-es kerdes lett kiemelve de a kerdezok egyiknel sem tertek vissza! Biztosan a rendszer van igy beallitva de nem tudom miert.
2017. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
Azóta már iskolába megy ez a kisgyerek :) Jó lenne tudni róluk valamit.
2017. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, mi van veletek :)
2017. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
0%

En biztos abortuszra kuldtem volna. Es az hulyeseg,hogy abortusz utan nem lehet valakinek gyereke.

Es a teherbeeses nem egy csoda,ahogy az sem,ahogy fejlodik benned,es el a testedbol mint egy parazita onallo eletre nem kepes a gazdatest nelkul. Nem csoda,hanem sperma,es petesejt es dugas kell egy gyerek osszehozasafol,Istennek ehhez semmi koze,ez csupan biologia.

Es az abortusz nem gyilkossag,egy bizonyos idopontig! Epp ezert legalis,ha nem lenne az,mar tobb millio ember,orvos,es apolono ulne a bortonben nem gondoljatok? Sot,Angliaban,hollandiaban es mas egyeb orszagokban a 24.-ik hetig elveszik!

Az,hogy ti beszugeralt agyhalott szektasok vagytok,ne higgyetek magatokrol azt,hogy jo emberek,buntelenek,es professzorok vagytok. Lehet sokatok egy undorito fereg amugy ugy egyebkent!

2017. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
52%

Ja,es gratula a szuloknek hogy ilyen neveltetesben reszesitettek "a pici lanyukat"hogy esz nelkul ide oda kufircolt,aztan terhesen hazaallitott. Mindenfele munka,vegzettseg,iskola,anyagi hatter,sajat lakas,stabil parkapcsolat nelkul. Kulon gratulacio az anyuka gondolkodasi modjaihoz is "nem opcio az abortusz,gyilkossag,o te jo eg blablabla. "Adjatok tippeket"kulon nevetseges mondat. Ket opcio,vagy megtartja,vagy nem. Ezen mit kell tippelgetni?

Vagy megis milyen "tippeket vart a joasszony"? "Az utcara nem akarom kirakni oket,de az is bant,hogy apuka nem nezi jo szemmel" ez is nevetseges. Nem dobom ki a lanyom,de azert tartok apukatol. Nem mellesleg az apanak igaza is volt!

Es az olyan szulo,aki elnezi a gyerekenek hogy 3-4gyereket szuljon a nyakukra,na az is kulon gratulaciot erdemel. En ugy elkuldtem volna a fenebe abortuszra hogy csak na. Sot! Ovszert is vettem volna neki,hogy ezekutan azt hasznalja ha nem akar meg egy abortuszt,vagy az utcan talalnia magat,mert hag gondolom a "nagy szerelem a kis miskaval nem volt azert olyan nagy,hogy befogadja,eltartsa gyerekestol! Na persze mibol!

Majd ha vegzettseg,min2-3ev munkaviszony,normalis felelossegteljes parkapcsolata lesz,akkor szulhet,maganak,es a parjanak,ne nekem!

2017. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
100%
Na ezert emelik ki a regi kerdeseket hogy a pletyos venasszonyok rugozhassanak rajta 7 ev elteltevel is!
2017. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim válasza:
Én 19 évesen tudtam meg hogy apuka leszek bár a párom 22éves volt. Szerencsére amikor megszereztem a második szakmám addigra volt egy hónapos terhes akkor szépen megfogtam magam és kerestem munkahelyet. Ameddigre meglett a pici már külön házba voltunk igaz hitellel de külön család lettünk és idővel mindenünk meglett szóval a lányod párja álljon a lábára és legyen apa!
2017. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!