Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnék, a párom...

Gyereket szeretnék, a párom már nem. Ti mit tennétek? Szeretem őt és őt akarom!

Figyelt kérdés
Harminc vagyok, a párom "picit több", neki már vannak nagyobb gyerekei és nem akar többet. Azt mondja "öreg" hozzá és nem ébrednek atyai érzései már. Mit tegyek szerintetek? Hagyjam ott őt? Vagy vessek be gaz praktikákat (pl. gumilyukasztás, spermalopás)? Az utóbbiakat nagyon aljasnak találom, annál jobban szeretem és tisztelem... Köszönöm a véleményeket előre is.
2011. jan. 18. 20:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Neked első babád lenne?
2011. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
ill. neki hány gyereke van már?
2011. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha ő ugyanennyire szeretne és tisztelne téged, de leginkább az elöbbi akkor nem utasítaná el a dolgot önző módon!Az hogy neki van már az egy dolog, neked meg nincs és ez a lényeg.Nem vagy neki elég fontos ahhoz hogy te örülj?
2011. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
30%
Mióta vagytok együtt?Az én páromnak is amikor 10 éve összejöttünk volt egy 11 meg egy 2 éves fia.Nekem nagyon nem akart jönni a baba de 7 év után hálistennek sikerült.Akkor volt a párom 37 én 28.Eszünkbe nem jutott volna elvetetni.Sőt van egy 6 hónaposunk is és már 40 a párom én 32.És imád babázni pedig meg mondom őszintén a kislány becsuszott nem nagyon akartuk most annál szerelmesebb az apja.Sztem ez nem szép tőle hogy mert neki már van neked ne legyen ha igazán szeretne nem mondana ilyet.De ha megírnád a korát mégis talán jobban tudnánk reagálni.
2011. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem várhatod el egy apád korabeli férfitól, hogy újból babázzon. Gondolom a kapcsolatotok elején már tisztáztátok ezt.

Vagy elfogadod ezt vagy nem.

Unokanővérem járt így, most negyven felett vágyik nagyon babára, de a 70 feletti párja a mai napig nem akar hallani róla.

18 volt a lány, amikor összejöttek, a pasi 50 körül.

Vagy beáldozod magadat vagy váltasz.

2011. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
20:24: azért ne legyél ennyire elvakult, attól még mert már nem akar gyereket, ugyanúgy szeretheti a párját! Ez közös döntés, nem egy ember miatt lesz és legyen az, hogy jól van, én nem akarom, de te igen, akkor vágjunk bele. Ez ugyanolyan önzés lenne a gyereket vágyó fél részéről is, hiszen csak magára gondol azzal, hogy neki kell a gyerek!
2011. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Honnan is gondoljuk h apja korabeli a párja??

30 éves a kérdező,a férfi simán lehet pl. 45.Az még nem apjakorabeli,és még tündökölhet újra apaszerepben..

2011. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Mert idézőjelbe tette.

"picit több"

45 évnél nem tette volna szerintem, de lehet, hogy tévedek.

És egy 45 éves még nem tartaná magát "öregnek".

2011. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egyre erősödik benned a vágy, állítsd őt döntés elé: mondd meg neki, hogy te - ha nem is azonnal - de egyszer mindenképp szeretnél gyereket, és ha ő őszintén úgy érzi, hogy nem szeretne már gyereket, akkor engedjen el téged, mert ezzel kimondja azt, hogy hosszú távon nem tud boldoggá tenni!

Van még időd, bár nem vagyok a kései szülés híve, de még akár 10 év múlva is szülhetsz, de kérdés, hogy érdemes-e halogatni a dolgot, ha úgyis szakítás lesz a vége...

Arról nem is beszélve, hogy nem tudom milyen a kapcsolata a gyerekeivel, de talán nem is ideális apajelölt.


Az én apám 6 éves koromban hagyott el minket, a tesóm 11 volt. Két évvel később elvett egy 19 éves lányt, akinek már akkor megmondta, hogy nem szeretne több gyereket, mert kudarcot vallott, mint apa, nem neki való ez (pedig mi nem így éreztük gyerekként). Azóta eltelt 14 év,és most válnak, mert a felesége 33 éves, és gyereket szeretne. Bejárták a világot, nagylábon éltek, utazgattak, szórakoztak, de eljön az az idő, amikor ez már nem elég!

Mi lesz, ha a párod elmúlik mondjuk 60 és a legextrémebb programja a heti 1* szex, meg a golf lesz? Én elfogult vagyok, szerintem gyerek nélkül nem érdemes élni! Egy férfi lehet, hogy tud, de egy nő nem! Legalábbis nem kiteljesedve! Én mindig így éreztem 21 évesen szültem az első gyerekemet, most várom a másodikat,és min. 3-at szeretnék, mert hihetetlen kis csodák ők!

És ők is felnőnek, én meg itt maradok apával kettesben 40-45 évesen, és még mindig élhetem az életem!


Én azt mondom gyerek! Mindenképp! Vele, vagy nélküle, de gyerek! Azt neked kell tudnod, hogy hogyan viselne egy ilyen trükközést. Nehogy aztán meg az legyen, hogy elveteti veled, vagy elküld gyerekestől. Ezt jól gondold meg!

2011. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tisztázd vele,hogy te ezt szeretnéd,lehetőleg vele.Ha elutasít,akkor búcsút kell vegyetek egymástól,mert neked már nincs olyan sok időd gyermeket szülni.
2011. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!