Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnék, a párom...

Gyereket szeretnék, a párom már nem. Ti mit tennétek? Szeretem őt és őt akarom!

Figyelt kérdés
Harminc vagyok, a párom "picit több", neki már vannak nagyobb gyerekei és nem akar többet. Azt mondja "öreg" hozzá és nem ébrednek atyai érzései már. Mit tegyek szerintetek? Hagyjam ott őt? Vagy vessek be gaz praktikákat (pl. gumilyukasztás, spermalopás)? Az utóbbiakat nagyon aljasnak találom, annál jobban szeretem és tisztelem... Köszönöm a véleményeket előre is.
2011. jan. 18. 20:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Élő példa:

Én 21 évesen szerelmes lettem egy apa korabeli nős férfibe. Előtte 4 évig volt párkapcsolatom egy velem egyidős fiúval. Azonnal szakítottam, mert szerelmes lettem. A pasi hülyített, persze egy huszonévest szerintem könnyen lehet.

Lényeg, hogy azonnal teherbe estem tőle, amit el kellett vetetnem, mert az volt az első kérdése, hogy "tőlem van?"

Mindegy, ezek után még 10 évig voltunk együtt, sőt mivel cége is van, így odavett asszisztensének 3 évig.

Rengeteget voltunk együtt, velem tervezte a jövőjét, de a 10 év alatt folyamatosan mondta, hogy NEM akar gyereket.

10 évig voltam belé szerelmes, aztán rájöttem, hogy az én időm is véges és nem kapom meg azt, amit várok egy kapcsolattól. 30 évesen kicsit másképp láttam a dolgokat már, mint 20 évesen.

Az érdekes a dologban, hogy az egyik ügyfelével jöttünk össze, lettünk szerelmesek. Velem egyidős férfi. Most várjuk a 2. babánkat. Nem bántam meg, hogy elengedtük egymást.

Igaz, hogy a mai napig ünnepekor felhív, ír levelet, de én már semmit sem érzek iránta.

10 év az életemből. Így visszagondolva nagy hibát követtem el nagyon. Remélem az én párom nem fog szeretőt tartani mellettem, pedig megérdemelném, mert gusztustalan dolgot csináltam 10 évig.

2011. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy nő magának szül gyereket, és lelkileg fejletlen az, aki helytelenít egy ilyen kapcsolatot?!?!?!

Sztem komoly gondok vannak a fejedben!

Ráadásul azt hiszed a külsőségek (vagyis a kora) miatt int óva téged itt a többség? A kora senkit se izgatna, ha ő a te párod lenne, de nem az!!!


És ha nem vagy kíváncsi ilyen véleményekre, akkor ne tegyél fel kérdést, mert lehet hogy a barátaid, meg a környezeted támogat abban, hogy tönkretedd a saját és mások életét, de itt (talán az anonimitásnak köszönhetően is) őszinte válaszokat fogsz kapni, ami hidd el a javadat szolgálják!


És sztem a legtöbben itt nem a levegőbe beszélünk: én is voltam szerető 1 évig, igaz csak 17 éves voltam, de én már akkor rájöttem, hogy ez nincs így jól! 30 évesen lehetne több eszed!


Szerelmes vagy? Őszintén sajnállak, a szerelem tényleg vak, de gondolom tudtad, hogy házas, mielőtt beleszerettél, de ha mégsem, és képtelen vagy elhagyni, akkor fogadd el a helyzeted! És eszedbe se jusson "magadnak" gyereket szülni, mert ebből a kijelentésedből látszik, hogy fogalmad sincs mivel jár egy gyerek!


Lehet lepontozni, csak jót akarok!


Biztosan értékes ember vagy, többet érdemelsz,mint hogy vki cafkája legyél!!!!

2011. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
12:04 Tökéletesen összefoglaltad,teljesen egyetértek Veled!
2011. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egy ilyen helyzetben túl sok alternatíva nincs :( Az első kettőt te magad is leírtad már a kérdésedben. Vagy otthagyod, vagy cselhez folyamodsz.(amit jómagam is aljas dolognak tartok, és szerintem semmi jó nem sülne ki belőle, lehet ő hagyna ott téged terhesen)

A harmadik lehetőség hogy beletörődsz hogy nem lesz gyereked. Ennyi.

2011. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy mit gondolsz egy ilyen kapcsolatról, hanem azt, hogy te

MIT TENNÉL egy ilyen helyzetben. Nyilván, aki nem tudja magát beleképzelni a helyzetbe az csak azt az igen "okos, felnőtt" kommentet adja, hogy "hülye vagy" meg hasonlók. De a kérdés nem ez volt.... Akik konstruktív választ adtak, mert volt pár ilyen, azoknak nagyon köszönöm, akik meg csak annyit bírtak mondani, "hogy tedd rendbe az életed", meg "mit is akarsz te", azoknak üzenem, hogy köszönöm, remekül érzem magam, az életem tökéletes, de hiányzik belőle egy gyerek, ez a tény. Mindenki azzal tud csak kezdeni valamit, amije van, nekem egyelőre ez van.... ja, és mielőtt válaszolnak, figyelmesebben olvassák el a kérdést...

2011. jan. 20. 18:51
 26/27 anonim ***** válasza:

12:04-es vagyok. Igazad van, mindenki azzal operál, amije van. De azt, hogy mid van, csakis te irányítod, és te ezzel ne elégedj meg! Biztos, hogy van olyan férfi, akinek kizárólag te kellesz, és nem csak másodiknak.


De igazából a kérdés már ott eldőlt, hogy leírtad: ő nem akar tőled gyereket! Számomra ez is elég beszédes! Neértsd félre, nem sértésből írom! Ne olyannak szülj, akre rákell tukmálni egy gyereket, hanem olyannak, aki azért akar gyereket, hogy téged láthasson benne!

2011. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igazad van, és még sokan másoknak is. Előbb-utóbb történnie kell valaminek. Gyakorlatilag ott dől e a kérdés, hogy melyikünk hozza meg a másik javára a döntést, melyikünk mond le a másikért a sajátjáról. Ha rövid távon egyikünk sem akar/tud, akkor el fognak válni útjaink, akármennyire nem kellemes ez. Viszont ez az ésszerű, ha teljesek akarunk lenni/maradni. Igazából nekem még van időm, nem sok, de van, őt viszont mindig sajnálni fogom, s lehet néhány év múlva ő is megbánja majd a döntését...
2011. jan. 21. 08:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!