Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnék, a párom...

Gyereket szeretnék, a párom már nem. Ti mit tennétek? Szeretem őt és őt akarom!

Figyelt kérdés
Harminc vagyok, a párom "picit több", neki már vannak nagyobb gyerekei és nem akar többet. Azt mondja "öreg" hozzá és nem ébrednek atyai érzései már. Mit tegyek szerintetek? Hagyjam ott őt? Vagy vessek be gaz praktikákat (pl. gumilyukasztás, spermalopás)? Az utóbbiakat nagyon aljasnak találom, annál jobban szeretem és tisztelem... Köszönöm a véleményeket előre is.
2011. jan. 18. 20:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
majd amikor elhagy vagy meghal es te is kifutsz az idobol banni fogod...ha te gyereket akarsz akkor keress egy erre alkalmas ferfit...a nagy szerelem elobb utobb elmulik es akkor baromira ures lesz az eleted es arra fogsz gondolni hogy mit hagytal ki egy ferfi miatt
2011. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem én nem áldoznám be magam egy férfi kedvéért, vagyis én mindenképpen szerettem volna babát, de ha a párom semmiképp, akkor lépnék (de ez én vagyok, nem vagyunk egyformák)

pl apukám kétszer nősült, egyik házassága sem tartott 3 évnél tovább, és mindegyikből született egy gyerek. Amikor harmadszorra párt talált magának, ő már túl volt két rossz házasságon, fizette a 2 gyerektartást, esze ágában nem volt harmadszorra is belevágni ebbe. A párja majd 20 évvel fiatalabb volt mint ő, még a 20-as éveiben járt mikor megismerkedtek. Ő nagyon szeretett volna babát, de apám hajthatatlan volt, el sem vette feleségül. Végül együtt maradtak, már 30 éve együtt vannak, nincs gyerekük. Pedig pont ez a kapcsolata maradt tartós. én sajnálom a párját, én biztos nem tudnék egy férfi kedvéért lemondani a gyerekről.

2011. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is párt váltanék. Lehet, hogy most nehéz ezt megtenni, mert szereted, de ha nem lesz gyereked, örökké bánni fogod. Másik pasit lehet találni, de a gyermek pótolhatatlan! A praktikák pedig tényleg aljasság, ne tegyél olyat. Megértem a férfit, hogy ő nem akar, de nem várhatja el, hogy akkor neked se legyen. Próbálj vele még beszélni, és ha hajthatatlan, akkor jobb, ha szétváltok.
2011. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hjajjh,mintha az olyan egyszerű lenne..Évekbe telhet(még ha évekbe nem is,azért nem megy olyan pikk-pakk a társkeresés,főleg,mert a korban hozzáillő férfiak már házasok,vagy éppen ugyanúgy többgyerekes elvált apukák),mire talál egy másik normális férfit,újabb időbe,mire eljutnak addig,hogy lesz annyi múltjuk együtt,hogy babát akarjanak..Patthelyzet:S
2011. jan. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Igen, utolsónak igaza van. Ez nekem is eszembe jutott, hogy azért ez sem olyan egyszerű a partnerváltás, de akkor is abban több reményt látok, mint most tehetetlenül álljon egy kapcsolatban, ami nem fog tovább kiteljesedni. Mi csak javaslatokat tettünk, majd a kérdező mérlegeli, hogy mi a jobb megoldás.
2011. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok-sok hozzászólást. A kérdezőknek: igen valóban az apám lehetne, 20 év van köztünk. Még nincs babám, első lenne. Ő már vált egyszer, az első házasságból van egy 27 éves lánya, a másodikból 3 gyerek a legkisebb 11 éves. A mostani házassága is katasztrófa, de az első válásnál nagyon megsérült lelkileg annak ellenére, hogy a nagylánya 10 évesen megértette, hogy miért tette és megbocsátotta...Mi 6 éve vagyunk együtt.
2011. jan. 19. 21:05
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
oreg hazas pasi? ez nagyon gaz! miert is kell neked gyerek? eloszor tedd helyre az eletedet
2011. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Ne szülj neki gyereket!!!

Egyik bnőm is benne volt egyilyen kapcsolatban, hitegette a pasi, de végül a bnőm szakított vele,mert nem látta a jövőt. A pasi 42 volt, bnőm 24. Fél év múlva megismerte a férjét, egyév múlva megszületett a kisfiuk, és azóta megvolt a lagzi is,és még egy kislány. Jól döntött.


Egy másik bnőm nővére viszont hitt a hitegetésnek, bevállalta a babát, mert ott a pasi is akart, hogy maga mellett tartsa őt. Megszülte, de a költözést egyre csak halogatta a csávó. A kislány most 5 éves, a csaj a szüleinél neveli, és még kapcsolata se lehet normális, mert még mindig "szerető".

Hidd el, ez így sehogyse jó!!!!


(Ja, és halkan jegyzem meg, mitől lenne jó a házassága, mikor te 6 éve jelen vagy benne?! Az meg a másik, hogy mit tudsz róla te, hiszen nem vagy ott a hálószobájukban!!!)

2011. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Jah,hogy Te vagy a szerető egy 4 gyerekes többször elvált,jelenleg is házasságban élő 50 éves férfi életében..

Mondd,mit akarsz Te 30 évesen,egy ilyen embertől???

2011. jan. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Először is: nem neki szülöm a gyereket, a gyerek jobban az anyáé, mint az apáé. Másodszor: nem hitegetett, előre mondta, hogy nem akar gyereket. (Én sem akartam nagyon sokáig gyereket, csak az utóbbi időben kezdtem vágyódni utána, az pedig nem számít, hogy mit mondott 6 évvel ezelőtt, mert az idő és mindenki változik, a vélemény is). Harmadszor: valószínű nem vagyok egyedül ilyen gonddal. Aki lelkileg fejletlen (külsőségeket lát: kor, nem, bőrszín, tetoválás stb.) az úgysem érti meg, nem is kell. Köszi, de tucatjával kapom az úgymond egyszerű megoldásokat: "hagyd ott" meg ilyenek. Aki ezt meg bírja tenni egyik pillanatról a másikra, az nem is szeret igazán. Úgyhogy az alternatívák lennének segítségemre, pl. valós példák személyében...
2011. jan. 20. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!