Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miert nem szeretem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szeretem a párom gyerekét?

Figyelt kérdés
Elvált, lánya 9 éves. Szerettem a gyerekeket, de amióta öt ismerem mar nem igazán.. Szerintem nagyszájú, undok, pofátlan, akaratos és erőszakos. Pedig én szeretettel fogadtam az elejétől és sosem bántottam.
2011. szept. 11. 13:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Ha ilyen a viselkedése nem csodálom... De tudod a "mostohákat" ált. nem szeretik, legyen az mostohaapa vagy mostoha gyerek. Tapasztalatból mondom, láttam a saját környezetemben a mostohával hogy bánik, a sajátjával pedig... Mindenesetre még csak 9 éves, legyél egy kicsit kitartóbb, nem kell ráerőszakolni a szereteted. Ha nagyobb lesz jobban megfogja érteni a dolgokat. Az anyja mit szól ehhez? (vagy apja nem tudom te melyik vagy:) )
2011. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Van ennél rosszabb is, ne aggódj. Az én gyerekem apja a saját gyerekét nem szereti - konkrétan a közös gyerekünket. Van még két másik gyerek, azokat imádja, mindent megtenne értük. Az közös gyerekünket meg le sem sz@rja, egyáltalán nem érdekli.


Te leírtad, hogy miért nem szereted a párod gyerekét. Nem a te gyereked, nem a sajátod, nem kell, hogy szeresd.

2011. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Elképzelhető, hogy nem szívesen lát az apukája mellett egy másik nőt. Még ha nehéz is, próbálj erődön felül türelmes lenni vele, ő még csak egy gyerek, és nem feltétlenül szándékos a viselkedése.

Ez a helyzet mindkettőtöknek, sőt, mindhármótoknak nehéz.

2011. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Húha! Most 9 éves. Mi lesz később...?
2011. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mármint most kilenc éves és már olyan, mint, amit fent írtál...
2011. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Én is tartok tőle mi lesz kesobb. Sajnos apa(párom) is olyan, mint egy nagy gyerek. Nem is szól rá nagyon.. Ha pedig megis, akkor eleg csúnyán visszaszol a lánya, akit anya "nevel". Ilyenkor meg nekem kell kozbeavatkozni szépen, hogy legyszives nyugodtan és szépen beszéljetek :( ... Mi 1 heten 1x nem tudjuk sajnos nevelni.. Viszont 1 heten 1x folyton csak raszolni, mert nem dijazzuk a viselkedését ?? Nehéz ... :-(
2011. szept. 11. 13:56
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Ezé nem kéne nekem gyerekes pasi.
2011. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én is mindig ezt mondtam! Gyerekessel sosem.. De egymásba szerettünk ...
2011. szept. 11. 14:04
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Nos, nekem van egy 8 éves lányom, akit egyedül nevelek -apuka sosem volt. A gyereken a nevelésem nem látszik, elég akaratos, ha olyan napja van akkor undok és erőszakos is, néha még a pofátlan is illik rá. Soha senkitől nem vártam el, hogy szeresse. Nehezen is tudom elképzelni, hogy rajtam kívül bárki más is szeretni tudná - pedig ha jó napja van, olyan mint egy angyal.

Attól viszont a falnak tudok menni, amikor valaki, aki nincs velünk a nap 24 órájában bírálja, vagy megkérdőjelezi a nevelésemet, vagy mint te, idézőjelbe teszed a szót, arra utalva, hogy anyuka semmit nem csinál.

Anyuka neveli, nevelné, de minden gyereknek van egy alap személyisége, amit nem lehet megváltoztatni, max sokkterápiával...

Egyébként meddig nevelték együtt a szülők azt a gyereket, akkoriban is így viselkedett? Nem mindig csak az anyuka ám a hibás..

2011. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szeretik a mostohákat a gyerekek... Ha az anyja lennél, nem látnád olyannak, mint kívülállóként, meg aztán biztos, hogy tudat alatt zavar, hogy ő is képben van... (gondolom a párod fizet gyerektartást és mégis úgy általában zavarja egy nőt, ha a párjának más nőtől van gyereke...)
2011. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!