Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek normális, ha csak...

Szerintetek normális, ha csak a gyermekáldásért akarok szexelni a párommal?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, a férjem nem csak ezért szeretné. Elég csalódott szegény emiatt. De nekem nincs szükségem a szexre.Mindenki válaszára számítok! Kort és nemet légyszi írjtok.

Köszi!


2011. jan. 28. 11:43
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
70%
Egyre jobban sajnálom a férjed. Szerintem jobban járna ha most lelépne. Rohadt önző a hozzáálásod, és még csak változtatni sem szeretnél rajta. Rendezkedj be hogy egyedül neveled majd a gyereked, mert ezt pasi sem tűri sokáig. Egyszreűbb lett volna ha spermabankba mész, mert úgyis csak arra kell a férjed. Remélem amúgy hogy nem komoly ez a kérdés, csak provokáció, mert amúgy szomorú hogy ilyen nők vannak.
2011. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Komoly a kérdés, egyszerűen nem bírom a szexet. Senki sem vonz úgy.
2011. jan. 28. 13:04
 23/48 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és tényleg nem értem, hogy miért házasodtatok össze. Család kényszerített talán?

Nem vagytok szerelmesek egymásba?

Ja és 33/N vagyok, ez lemaradt az elején is...


Egyébként nem késő még, hogy ráérezz a szex ízére. Mivel még csak 26 vagy (nem 36, hogy sebesen kéne szülni), ezért szerintem tedd félre egy kicsit ezt a gyerekprojekt ügyet, és foglalkozzatok a szerelmeskedéssel.


Ajánlom hozzá Clifford és Joyce Penner: A szexualitás ajándéka c. könyvet

2011. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
59%

Válj el és menj spermabankba!!!Ott egyszer sem kell szexelni csak beraknak!!!!Ha már erről szól az életed akkor a kifelyezés is dukál!!!

Te aztán tényleg nem szereted a férjed de akkor tényleg miért mentél hozzá?Legyen aki felcsinál és el tartja a gyereked?

SELEJT!!!!

2011. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
32%
Ha ennyire buta a felfogásod,akkor sajnállak őszintén....De a férjedet még jobban,h. egy iylen nő mellett kell lennie. Én a helyébe rég megpattantam volna ebből a kapcsolatból.
2011. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
76%
Miért tagadod meg magadtol a jót? Egy egészséges nő egy héten legalább egyszer szexel. Ez így van kitalálva és így jó. Ezért van férfi és jó. Rengeteg pozitív mellékhatása van , ugy emberileg mint lelkileg. Nagyon sokmindenre gyógyír ám. azok nem szexelnek akik nem szeretik egymást szerintem. nem mersz meg nyílni a férjed előtt? Engedd el magad. Az ágyban nem szabad szégyenlősködni!!!
2011. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
én is sajnálom a férjedet, nem lehet az önbizalmának jó, ha "tenyészállatnak" nézik. mi a párommal minden nap együtt vagyunk, de nem csak azért, mert gyereket szeretnénk, hanem imádjuk egymást és a szex ennek a megkoronázása. pontosan tudja, hol tartok a ciklusomban,és peteéréskor mégjobban odateszi magát, de nem azért, mert tenyészállatnak tartom, hanem mert szeret, és tudja, hogy ilyenkor én is még jobban kívánom. szerintem frigid vagy, orvoshoz kellene fordulnod, szexterapeutához, máskülönben rámegy a házasságod, és ha gyerek is lesz, csonka családban nő majd fel. legalább rá legyél tekintettel.
2011. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
jah 29/N
2011. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

Mi lesz miután megszületik a baba? Soha többet nem akarsz majd vele lefeküdni?

Nekem ez egy kicsit furcsa.

26/N

2011. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 15:45-ös válasszal. Bár bízom benne most összejött, mert párom külföldön dolgozik és vasárnap ment vissza, hazajönni nem tudjuk mikor fog, de már most vágyom rá és nem csak azért, hogy baba legyen. 26/N
2011. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!