Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek normális, ha csak...

Szerintetek normális, ha csak a gyermekáldásért akarok szexelni a párommal?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, a férjem nem csak ezért szeretné. Elég csalódott szegény emiatt. De nekem nincs szükségem a szexre.Mindenki válaszára számítok! Kort és nemet légyszi írjtok.

Köszi!


2011. jan. 28. 11:43
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Csak az állatok szexelnek az utódlás érdekében! De köztük is az intelligens állatok, pl. a delfin, már csupán az aktus élvezetéért is szexel. Az embert pedig az intelligensek közé sorolnám... De vannak kivételek!
2011. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
Ne haragudj,de miért mentél te férjhez?Gyereket bárki tudna neked csinálni,még akár egy olyan is,akit az utcán szedsz össze,és az életben többé nem találkoztok.Ezért kár egy másik embert örök szexmentességre kárhoztatni.Szerintem hagyd,had élje az életét.
2011. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
szerintem ez az egész kamu.ennyire nem lehet senki érzéketlen....
2011. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Lehetnek ilyen érzéketlen emberek sajnos. De mivel kiemelte a kérdést és nem reagál, így szinte biztos kamu...:)
2011. febr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Tudjátok az ilyen nőkkel mit csinálnák.....baszus,inkább nem írom le,mert nem mondhatnám szalon képesnek!

Mellesleg hogy jössz TE ahoz hoogy tönkre tegyél ilyen szinten egy férfit,plusz a gyerek élete is azt hiszem meglenne pecsételve!!!!

Kezeltesd magad minél előbb!!

Nagyon remélem hogy elgondolkozol mind a 37hozzá szóláson!!!!!!!

Ez nem normális,egyszerűen nem térek napi rendre!!

Ha pedig kamu..csak egyszer kerülnél a kezem közé,azt hiszem többé írni sem tudnál..

Szánalmas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20/L

2011. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

érzéketlen liba!akkor válj el!

30/nö 3.babát váró anyukája

2011. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

ez komoly szexulási problémákat fog okozni a férjednek, sajnos volt az ismeretségi körben aki így járt. Vallásos szülők gyerekei voltak és a férfi a válás után se tud normális szexuális kapcsolatot létesíteni!!! jár orvoshoz... Gyerekük lett a 9 év alatt, de boldogtalan mind a két szülő külön is. Természetesen a nő nem talál senkit.

Ha szereted a férjed és szeretnél boldog házasságot akkor fordulj szakemberhez még időben. A helyedben fel se hoznám a témát a férjednek, mármint hogy csak a baba miatt szexet!

Átéltem a férjem mellet 1 évig tartó átmeneti impotenciát (gyógyszer miatt) kikészültem teljesen. Azért tartottam ki mellette mert szeretem nagyon. Akkor még házasok se voltunk. A kisbabánk a legnagyobb ajándék amit tőle kaphattam.

Ha ő még nem lécelt le azonnal akkor tényleg fontos vagy neki és vár rád hogy meggondolod magad!

2011. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
27/nő
2011. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!