Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek normális, ha csak...

Szerintetek normális, ha csak a gyermekáldásért akarok szexelni a párommal?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, a férjem nem csak ezért szeretné. Elég csalódott szegény emiatt. De nekem nincs szükségem a szexre.Mindenki válaszára számítok! Kort és nemet légyszi írjtok.

Köszi!


2011. jan. 28. 11:43
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
köszi :) 15.45 voltam :)
2011. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, nem akarok vele lefeküdni ha már lesz gyerek, legfeljebb ha másik gyereket szeretnék.
2011. jan. 28. 23:52
 33/48 anonim ***** válasza:
akkor ez a házasság sem lesz tartós..és még majd te leszel megsértődve mert megcsal vagy lelép..
2011. jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
72%

Hát ne haragudj, de ilyen önzőséget!

Szegény férjed, remélem időben észhez tér, és lelép. Annak, hogy neked nincs szükséged a szexre, szerintem valami pszichés oka lehet, de attól a férjednek még vannak igényei. Szegényt magadhoz láncolod egy gyerekkel, az kinek lesz jó?

Hogy fog a saját gyerekére nézni? Spermabanknak érzi majd magát, és tök üres lesz az élete. Én hosszú évekig vártam egy gyerekre, de soha nem jutott volna eszembe, hogy csak azért lefeküdjek bárkivel, hogy gyerekem legyen. Ezek szerint igazából neked tök mindegy, hogy ki teszi be, csak csináljanak fel, és le van tudva az egész.

Szerintem keress fel egy szexuálpszicshomókust, és beszélgess el vele a problémádról. Mert hogy problémád van, az tuti.

A szex egy nagyon-nagyon jó és hasznos dolog. Király érzés, és nagyon jó feszültség oldó is.:)

33 hetes terhes vagyok, és életemben nem kívántam még ennyire a szexet, mint most.


29/N

2011. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
73%

Bocs, de én egyre kevésbé hiszem el, hogy ez egy komoly kérdés volt. Inkább az a gyanúm, hogy szórakozol, és várod a reakciókat.

De ha tényleg komoly, akkor igen, baj van veled. És valóban szakember felkeresése javasolt. Ott kiderülhet, miért nem kívánod a szexet. És javaslatokat is tehet a szexuálpszichológus. Én azért hormonszintet is nézetnék, hogy miért nincs libidód...

Ha igaz ez az egész, akkor gondolkozz el rajta, miért mondja azt mindenki, hogy veled van a gond. Nem azért, mert a világ a szex körül forog, hanem azért mert egyetlen párkapcsolat sem működhet szex nélkül. Ha két ember szereti egymást, akkor ez az intimitás csúcsa, a legszebb ajándék, amit egymásnak adhatnak, és nagy öröm (akár még akkor is, ha nincs orgazmusod).

Ezen azért gondolkozz el, mert a szakember sem tud segíteni, ha TE nem akarod, hogy változzon a helyzet. Ha úgy látod, hogy ez van, és így is van rendjén, nem is fog változni. Menjetek el párterápiára, de csak akkor, ha te is szertnél változtatni.

2011. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Először én is a babáért szeretnék lefeküdni. Én nem vagyok házas. Sikerüljön minden jól! :)
2011. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kiszúrni a születendő gyerekeddel és nem akarod, hogy kapásból elvált szülők gyereke legyen, akkor válj el és keress valakit, aki hasonlóan gondolkozik mint te és azzal vállalj majd babát. Ha tényleg ennyire idegenkedsz a dologtól - ami számomra eszméletlenül furcsa -, akkor mindenképpen olyat keress, aki így is elfogad téged, mert a férjed a jelek szerint nem ilyen. 25/N
2011. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Ez kamukerdes.
2011. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
46%

Ne írjatok neki csak kamu és gondolom ha már a szex nem nyújt örömet akkor a válaszotokra élvez miután legalább harmadszor emeli ki a kérdést!

KRETÉN!Inkább nyúlj magadhoz hátha arra jobban beindulsz!!!

2011. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Kamu az egész, ne háborodjatok fel, biztos, hogy valaki szórakozik....
2011. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!