Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki mostanában nem...

Van olyan, aki mostanában nem várja? Milyen tüneteitek vannak? Esetleg van, aki már tesztelt? Eredmény?

Figyelt kérdés
Szombatra nem várom, de minden jel arra mutat, hogy meg fog jönni :( Legalább hétfőig várni szeretnék a tesztel, ha mégsem jön meg :)
2009. febr. 12. 08:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
oké, köszönöm... Tehát csak nyugi és nem rágörcsölni... pam pam pam... :o))))
2009. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szia én vasárnapra nem várom de semmi tünetem nincs pedig ilyenkor már igazán érzem a dolgokat bár mondjuk nem reménykedem mert már kifáradtam lassan 3 éve hogy minden hónap remény és mindig csalódás ugyhogy én lazán fogom fel a dolgokat!
2009. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem előző hónapban a nemvárt mensi előtt már másfél héttel jelentkezett a mensis érzés a hasamban nagyon intenzíven. Fájt erősen a hasam, pedig nekem nem nagyon szokott ilyenkor fájni. Éreztem a szurkákat is. Ennek ellenére megjött. Viszont szokatlanul rövid volt. 2 napig tartott, plusz a harmadikon kevés és ennyi. A hasam azóta is fáj egy kicsit. Néha buta fejjel arra gondolok, hogy talán a mensi ellenére terhes lettem, de nem reménykedek benne, tudom, hogy csak a baba utáni vágy ébreszti bennem ezeket a gondolatokat. Mindenesetre arra akartam kijukadni, hogy a hasszurkára és a nemvárt előtti korai mensis érzésekre, akármilyen szokatlan is, de szerintem nem szabad rá adni. Inkább kerüljük el a felesleges csalódásokat! Sikeres babaprojektet mindenkinek!
2009. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, nem tulajdonítok jelentőséget semminek, csak ilyenkor olyan lassan múlnak a napok és gondoltam, akik hasonló helyzetben vannak egy kicsit megosztjuk egymással érzéseink , tapasztalataink.
2009. febr. 12. 15:14
 15/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én holnapra, illetve szombatra nem várom. Semmi tünetem nincsen sajnos, bár ilyenkor mindig bízom abban, hogy csak a mensi elmaradás lesz a tünet... mint sokaknál volt így. Szombat reggel viszont biztos csinálok egy tetsztet, super lenne két csík Valentin napra :o) Majd meglátjuk. Jelek? :o) Álmodtam azt a minap, hogy babát várok, kb. félignagy volt a hasam, és álmomban éreztem, hogy lakik benne valaki. Illetve az egyik supermarketben szerettem volna venni Babastart című újságot, aminek nagyon megörültem a Kismama, meg Babamagazin meg társai mellett végre találok olyat, ami a babaprojektről szól, erre a pénztárnál nem tudta lehúzni a pénztáros, mert nem volt jó a kód, így nem hoztam el. Lehet, hogy már nem kell ilyet olvasnom... ?! :o)

Sok sikert nektek (is)!

2009. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
02-12 09:20-as valaszolo vagyok. Tesztelt valaki pozitivat??? En teszteltem ma reggel de sajnos negativ. :( Mensim meg nem jott meg pedig szombatra nem vartam. Penteken meg tesztelek egyett ha addig nem jon meg es ha az is negativ akkor irany a doki! Pozitiv tesztet kivanok mindenkinek!!!
2009. febr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nekem se3m jött meg (szintén szombaton kellett volna), de nem teszteltem. Semmi tünetem nincs. Az előző terhességeimnél ilyenkor már leszakadt a mellem. Holnap lehet tesztelek, de lehet felesleges pénzkidobás költeni tesztre. Az előző írótól kérdezem: milyen tesztel csináltál?
2009. febr. 16. 09:03
 18/24 anonim ***** válasza:
En clear blue tesztet hasznaltam de nem tudom, hogy milyen erossegu. :( Ha idokozben nem jon meg akkor megproballom penteken vagy szombaton megint. Decemberben volt egy vetelesem es annal a terhessegemnel a teszt 42 napra (a mensim elso napjatol szamitva) lett pozitiv. A 39-dik napon meg negativat mutatott pedig akkor is mar egy hete kesett a mensi. Ez az egy amiert meg megproballom hetvege fele. Akkor is clear blue-t hasznaltam. Lehet keson volt pe-m akkor is, es most is. Szivbol kivanom, hogy pozitivat tesztelj. :) Majd ird meg mi lett. Amig nincs mensi van remeny. :)
2009. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, de tudod szerintem a mellemnek már rég feszülnie kellene, ha baba lenne- legalábbis eddig ez volt a tapasztalatom. Most meg semmi tünet, de azért holnap csinálok egy tesztet.Ha van baba, akkor kimutatja, nekem eddig mindkét esetben a nemvárt menzi napján már kimutatta. Majd jelentkezek mi volt. Sajnálom a vetélésed, tudom milyen rossz, nekem is volt :(
2009. febr. 16. 13:41
 20/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A 02.12 20:47-es válaszoló vagyok, és képzeljétek, még nekem sem jött meg szombat óta, de két negatív tesztem volt. Még mindig semmi jel, és most meg azért vagyok elkeseredeve, ha nem jön meg, akkor miért nem jön már meg, legalább próbálkozhatnánk a következő időszakban...

Úgy látszik ez a hétvége a nem megjövősök hétvégéje :o) de csíkos tesztet kívánok mindenkinek! És amíg nem jön meg, remélünk... nem igaz? :o)

2009. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!