Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki mostanában nem...

Van olyan, aki mostanában nem várja? Milyen tüneteitek vannak? Esetleg van, aki már tesztelt? Eredmény?

Figyelt kérdés
Szombatra nem várom, de minden jel arra mutat, hogy meg fog jönni :( Legalább hétfőig várni szeretnék a tesztel, ha mégsem jön meg :)
2009. febr. 12. 08:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Na sziasztok, nekem már 3 különböző tök erős pozitív tesztem van :o)

Azon túl, hogy folyamat éhes vagyok az ég világon semmi bajom :o)

2009. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Gratula a pozitív tesztekhez, boldog babavárást! :o)
2009. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

02-16 10:29-es valaszado vagyok. Meg mindig nem jott meg de a ma reggeli tesztem is negativ. Mar 10 napja, hogy kesik. Szerintem doki lesz belolle talan attol okosabb leszek mert igy mar lassan csak a tesztekre keresek. Gratulallok a pozitiv tesztelonek!!!! :) Jajjj de jo neked!!!! :) Boldog babavarast!!

Pozitiv tesztet mindenkinek!!!!!

2009. febr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Köszönöm! Én vagyok a pozitív tesztelő! Ma délután 15:30 megyek Uhra :o) Kérdeztem a doki nénit, hogy nem túl korai e, de azt mondta, hogy látni szeretné,hogy minden rendben van e, jó helyen fészkelődte e be magát a kislurkó :o)

De már elkezdett rosszalkodni;o) A tegnap reggeli rosszullét egész naposra húzódott... De nem baj, csak legyen vele minden rendben :o)

Pozitívat mindenkinek!!!!!!!!!

2009. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!