Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondanátok-mondtátok meg...

Hogy mondanátok-mondtátok meg a párotoknak hogy baba van a pocakban?

Figyelt kérdés
Olvastam olyanrol hogy valaki teásdobozba rakta a tesztet és odavitte a párjának hogy válassza ki milyen ízű teát kér.És kinyitotta a dobozt és ott volt a két csikos teszt.:-) Szerintem ez nagyon aranyos:-)
2009. febr. 14. 09:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Nekem volt már cysztám, és én akkor kicsit megijedtem! (az is menzesz kimaradást okoz) ha babás lennék, akkor megkérném a párom jöjjön el velem a nődokihoz, mert megint nem jött meg és lehet megint cyszta van és félek! a Doki megvizsgálna és az UH előtt behivnám, és mondanám neki hogy nézze a képernyőt! biztos nagyon meglepődne

Bárcsak már ott tartanánk....

2009. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

en is ezen gondolkozom, mivel nalunk ez nem vart dolog...

meg nem tudom biztosan, ket napja kesik, de megvarom a hetfot a teszttel, hatha akkor mar gyanitani fogja, es kicsit baratkozik a gondolattal...sajnos o meg nem akart egy jopar evig gyereket, viszont lehet,h most megvaltoznak a tervek.

ilyen esetre is van tanacsotok?

2009. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

17:27-nek!Sztem kezd el beszélni vele,hogy mi lenne ha jönne a baba?! Saját tapasztalat! Mi sem terveztünk babát,de jött. Számomra egy borzalmas nagy öröm,a párom meg egy hét után lelépett,mert ő még nem akarja!

Neked sok sikert kivánok!

2009. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromnak nem kellene bejelenteni a dolgot. Napra pontosan tuja, hogy mikor kell megjönnie,előtte egy két nappal fel is emlegeti, hogy "jön a mikulás" :) és rákérdez, mint a múltkor, amikor két napot késett, hogy nem jött még meg?

Én éreztem, hogy nem vagyok babás, de azért eljátszottam a gondolattal, hogy hátha mégis...? Erre ő közölte, hogy akkor vesz egy kötelet, és felakasztja magát... Na, ekkor döntöttem el, hogy én a büdös életben nem szülök ennek az embernek gyereket... :(

2009. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már régen elterveztem, hogyha egyszer babám lesz, azt úgy közlöm az apjával, hogy valamilyen általam kreált csomagküldő szolgálat keretében küldenék neki egy levelet, amit a gyermek nevében én írnék meg, és bedobnám a postaládába. Mellékelném hozzá a tesztet, de csak az elolvasás után. Sok sikert.
2009. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!