Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel csináltam tesztet,...

Reggel csináltam tesztet, negatív lett, vissza tettem a dobozba, este párom szerette volna megnézni, akkor már két csík volt rajta. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már 12 napja késik,de eddig nem volt pozitív tesztem.14-én csináltam egy ugyan olyan tesztet mint ma,azon nem lett később még egy csík.Pedig azt is megőriztem... volt másnál is ilyen tapasztalat?
2011. febr. 20. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

gratulálok nektek. babátok lesz minden valószínűség szerint.

nekem az eltett teszteken amikor nem voltam terhes még 1 hét múlva sem volt 2.csík... :)

tegyél fel ide képet róla, megmondjuk, de ha 2 csík van akkor babátok lesz!


2 kisfiú anyuja

2011. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

első vagyok megint:

az lemaradt, hogy mondjuk te 5 perc elteltével nézted meg az jó, mert ha utána elraktad attól hogy a férjed este nézte meg, az még időn belül volt, csak te nézted vagyis a párod nézte meg este...

2011. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Ha időn túl olvasod le az eredményt, az már nem valós. Ez a dobozon is rajt avan! Ne éljétek bele magatokat, inkább jelentkezz be dokihoz, ennyi késés után már tutira meg tudja mondani.
2011. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

pont ezt írtam, hogy lehet a kérdező elrakta a tesztet 5 perc után és csak este vették elő újra, de attól még IDŐN BELÜLI!!!!


kérdező: meddig olvastad le az eredményt, csakhogy ezen ne legyen vita?.....

2011. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát a legtöbb teszt 10perc-negyed óra múlva már nem valós eredményt mutat.

Kétlem, hogy ez pont egy olyan lenne, ami reggeltől estig leolvasható...

2011. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
3 perc után néztem,akkor csak egy csík volt rajta,aztán vissza is tettem a dobozba,és most este olyan 9 körül vettem ki...:S Holnap teszek fel képet,de azt elfelejtettem,hogy nagyon halványan jött ki a második csík.Amiért tényleg furcsának tartom a dolgot,az az,hogy ugyan olyan teszten egy héttel ezelőtt nem volt később sem változás...Nem értem..Nem fogom magam beleélni,mert nem akarok csalódni...de olyan jó lenne..ha mégis két csíkos lenne:D
2011. febr. 20. 22:30
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom később mi a valós, vagy nem valós, nekem 2 éves a lányom, de az a teszt, ami kimutatta ŐT, még mindig ugyanolyan, mint amikor először láttam a 2 csíkot:)
2011. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

na a kérdező 3 percig nézte de lehet 10 percen belül ott volt a 2.csík....!!!!ez a lényeg..............

nem egész nap leolvashatót írtam....

Nekem 10 percen belül kijött a 2.csík és 32 hónapja ott a csík rajta....

jaj, remélem érted mit akarok írni....

2011. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12 nap késés után már NAGYON ERŐS POZITÍVNAK kell lennie. NEM VAGY TERHES
2011. febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves 87%os, te sajnos nem tudsz szöveget értelmezni.

Reggel negatív lett a tesztje! Estére jött ki csak a két csík.

Kedves kérdező, kicsi rá az esély, hogy terhes legyél. Menj el orvoshoz! Minden jót!

2011. febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!