Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 12-re nem várók, mi a...

Március 12-re nem várók, mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Nekem sajna van menzesz-szerű hasfájásom tegnap este óta,hol erősebb,hol gyengébb,de még nem adom fel!!Derekam nem fáj,ami jó jel,mert szokott.Én még szoptatok,úgyhogy kevesebb az esély,azt is tudom.21 hós a kis "szopósmalac":-DD Pár napja jobban szívja!!Van jelentése?

Szerintetek van remény?

Teszteltetek már?


2011. márc. 10. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 12-re nem várom. ma reggel teszteltem, tudom korai volt, negatív lett.

Majd szombaton ha addig nem jön meg.

nekem néha hasszurkám van, meg néha görcsölgetek is.

nekem sem fáj a derekam.

Reméljük sikerül, mi is a kistesót várjuk. Nekem 22 hónapos a kisfiam.

2011. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon drukkolok Neked,köszi a válaszod!
2011. márc. 10. 13:58
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 12-13ra nem várom. Nekem "Ő" lenne az első...

Egyébként én úgy hallottam, hogy ha teherbe esel és még szoptatsz, akkor a pici elhagyja, mert megváltozik a tej állaga...ezt már többektől hallottam...

2011. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Tudom,de nem fogja szerintem,hiszen régebben még a rossz ízű fagyasztott anyatejet is megitta!!

...de először is,legyek áldott állapotban!!!:-DD Elmúlt a mindjárt megjön" érzés! Az jó?:-DDD

Drukkolok Neked is! köszi a választ!

2011. márc. 10. 16:53
 5/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Ma teszteltem egyet de nega lett:( gondolhattam volna. bár a hőm még nem esett le, remélem jó jel.


A szoptatásra visszatérve barátnőm mikor terhes lett a 2. babával, akkor még szoptatott, sőtt egyre többet szopizott neki az első gyerek, nem hagyta el magától, úgy kellett elvenni tőle. Van amelyik elhagyja, van aki jobban kívánja.

2011. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szia,én is teszteltem reggel egy negát...nem bírtam ki holnapig!! Tegnap délután abbamaradt a hasfájás,örültem neki,aztán este megint,és most folyamatosan érzem a hasam,de nem olyan erősen,mint amikor meg akarna jönni.Nekem csak aznap,mikor megjön,vagy előző nap szokott görcsölgetni a hasam.Már 3.napja érzem a hasam,de ez most más érzés,és nem erős.Annyira nem akarom,hogy megjöjjön!!!!

Drukk továbbra is!!

2011. márc. 11. 12:59
 7/15 anonim ***** válasza:
sziasztok sok sikert mindenkinek én 10-re nem vártam és ma reggel csináltam tesztet amin halvány volt a máodik csik nagyon.most terhes vagyok ?még nem igen hiszek neki majdd ha keddig nem jőn meg akkor ujra teszt. hasszurka nekem is volt görcsök de nem olyan erősek,aztán meg hányingerem volt már kétszer elég erősen.
2011. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Húúúhaaa:-DDD de jó!!Nagyon szorítok!! Nekem elmúlt mindenféle menzesz-féle tünetem,és hasszurkám:-DD Ez most jó,ugye??

Többiek,mi a helyzet?

Nagy drukk mindenkinek!

2011. márc. 11. 23:07
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajna nekem ma leesett a hőm, és már meg is jött:(


Nektek megy a drukk. első voltam

2011. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Óóó,de sajnálom!!!! Nagyon szorítok,hogy a Jézuska meghozza a babucit!!!

Én még reménykedek,ugye,mára nem vártam!! még nem jött meg,és továbbra sem fáj a hasam,és sosem szokott késni

...,de reggel negatívat teszteltem..

Többiek? Tezstelt valaki?

2011. márc. 12. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!