Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 12-re nem várók, mi a...

Március 12-re nem várók, mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Nekem sajna van menzesz-szerű hasfájásom tegnap este óta,hol erősebb,hol gyengébb,de még nem adom fel!!Derekam nem fáj,ami jó jel,mert szokott.Én még szoptatok,úgyhogy kevesebb az esély,azt is tudom.21 hós a kis "szopósmalac":-DD Pár napja jobban szívja!!Van jelentése?

Szerintetek van remény?

Teszteltetek már?


2011. márc. 10. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én vagyok aki az első babával próbálkozik. Mindenkinek megy a drukk! Én mára nem vártam, eddig még nem jött, a hőm tartja magát, még 36,7. De nem merem beleélni magam, a 3 év alatt, mióta próbálkozunk, túl sok negatív tesztet láttam...úgyhogy én még kivárok...
2011. márc. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hajráá-hajrááá!!Nekem sem jött még meg...néha picit fájdogál a hasam...

nagyon drukkolok!!

2011. márc. 13. 17:58
 13/15 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! Én is drukkolok Neked! Majd írd meg, mi lett!
2011. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Tegnap óta nem fáj a hasam,nem érzek semmi mást sem...

Neked tüneteid vannak?

2011. márc. 15. 15:44
 15/15 A kérdező kommentje:

Hááát,nekem ma megjött...

Drukkolok neked,majd írd meg,mi van veled!!!

2011. márc. 16. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!