Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért féltek attol, hogy...

Miért féltek attol, hogy albérletbe szuljetek babát? Miért akadály ez sokaknak?

Figyelt kérdés
Az imènt feltett kèrdèsre vàlaszoltam,de gondoltam màsok vèlemènyèt is megkèrdem;Mièrt fèltek albiban èlni,ami biztosabb,mint egy hitelre vett lakàs?Ha sok a bèrleti dij lelèpsz,ha van jobb munkahely lelèpsz oda,sakàt lakàssal ez maceràsabb.Mièrt nem làtjàk be a magyarok,hogy e is a fejlodès gàtja ès fejlett oeszàgokban az albèrlet a meno,hgy mobilabbak maradjanak az emberek.Mièrt akadàlya ez itt a gyerekvàllalàsnak?
2009. febr. 25. 00:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi is albérletbe várjuk a babót:)nekem a baba lényeg ha saját/hiteles lakásban laknék akkor is sok lenne a részlet,így még kevesebbet fizetünk mintha saját lenne!szerintem a baba a lényeg!így is ugy is fizetsz valakinek:( vagy a banknak vagy a tulajnak!
2009. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Koszi a vàlaszokat!


Magyarorszàgon èlek(mèg egyelore,de amint tehetem dobbantok innen), ès sajàt lakàsban ràadàsul.Csak èrdekelt a vèlemènyetek.Egyetemre jàrok ès ott sok tanàr is mondta ezt a problèmàt,amit felvetettem;èrdekel ki mit gondol.

SOk igazsàg van abban amit mondok,elismerem,igaz,amiket irtok.A vicc az,hogy èn is jobban szeretem ami a sajàt,orulok h 21 èvesen akkora màkom van h sajàt lakàsban èlek a pàrommal.Hitel minden nèlkul.De ha nem igy lenne is vàllalnèk babàt azonnal albèrletbe,igazàbol csak ezt akartam kèrdezni,m sztem nem akadàlya.Az az akadàly,ha honaprol honapra èlsz ès nem tudsz kajàt venni kb,na akkor ne àllaljon az ember gyereket,de ha albi van ès anyagi biztonsàg mièrt ne.Alig vàrom,h mi is oyy legyunk màr,7 èves korom ota ezt vàrom:)

2009. febr. 25. 17:24
 13/14 anonim ***** válasza:

Hat latod, ha te is alberletbe szulnel gyereket, mas lenne a velemenyed, hidd el. Mindig csak tapasztalatbol beszelj, ezt jegyezd meg orok eletedre! Hogyan tudnad annak a helyebe kepzelni magadat, aki alberletben el.

Legyunk oszintek, kulfoldon is, es Magyarorszagon is, mindenki egy sajat otthonra vagyik!

Ugy irom ezt, hogy Magyarorszagon van lakasom, alberlok elnek benne, en pedig kulfoldon alberletben lakom.

Hidd el, semmi de semmi nem hianyzik ugy Magyarorszagrol nekem itt kulfoldon, mint a lakasom(((

2009. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

èn tapasztalatbol beszèlek mindig.azèrt is tettem fel a kèrdèst,ha lenne e tèren tapasztalatom,nem kèrdeznèm meg:)

de annak orulok,h nincs semmi vitatkozàs,m utobbiidoben ezen az oldalon mindenki olyan zabos a màsikra,ha ellentètes a vèlemènye:)

2009. febr. 25. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!