Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Címeket szeretnék, ahova...

Címeket szeretnék, ahova meddőségibe jártok és véleményeket tapasztalatokat? Mennyi utánajárás, idő, pénz. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
5 nap késéssel tegnap megjött. 3,5 éve nem esek teherbe, vagy nem tudok róla 2szer-3szor szokott késni 5-8 napokat a vérzésem egy évben, amúgy pontos 26-28 naposak a ciklusaim. Már ami az orvosomtól tellett megtette. Irány a meddőségi.
2011. ápr. 29. 08:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
www.robertklinika.hu
2011. máj. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 sumergo ***** válasza:

Aki írta, hogy 14500-ba került az első alkalom Tapolcán. Megkérdezhetem mire kellett fizetnetek, mert mi semmit sem fizettünk, csak későbbi alkalmakkor a pajzsmirigyes vérvételért, ill. fagyasztásért. Csak azért érdekel mert már többször jöttek hozzám érdeklődni, hogy mi hogy megy, és ha változtak dolgok, nehogy félrevezessek bárkit.

köszönöm.

2011. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

SOTE I:

Eddig 2 inszemen vagyok túl. Semmilyen vizsgálatért, konzultációért nem kellett fizetni. Eddig csak a gyógyszertárban fizettem, az első alkalommal 16.000-et, a másodiknál pedig 5.700-at. A 16ezresben van olyan, ami 3 hóra elég (tüszőrepi) és van ami fél évig (bromocriptin - progeszteron pótlásra)

Itt is nagyon aranyosak! :)

2011. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Bocsi,de nem azt írtam hogy elősször fizettünk!


-1.alkalom: nőgyógyászati vizsgálat+sperma vizsgálat+vérvétel(ciklus 21.napján kell menni,férfi 5 napos megtartoztatás spermavizsgálathoz)

-2.alkalom: Mensi alatt ciklus 3. napján vérvétel+sperma minta(5 nap megtartóztatás)ITT KELL FIZETNI!

-3.alkalom:Konzultáció


Fizetni már csak a gyógyszerekért kell!Meg a fagyasztásnál.-ezekre összeget nem tudok.


Elöző vizsgálati papírokat megnézik és ami friss meg számukra megfelelő,azt elfogadják.


Talán röviden ennyi!!!!!!:-)

(De ezt időpont kérésnél úgyis elmondják)

2011. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 sumergo ***** válasza:

Mindegy mikor fizettél, mert tényleg változott, azért csodálkoztam. Mi nem fizettünk a mensi 3. napi vérvételért és spermavizsgálatért, ezért kérdeztem, és leírtam, hogy nem kötekedni akarok, csak mi az ilyen vizsgálatokért semmit sem fizettünk Tapolcán. Igaz annak már kb.4 éve, hogy elkezdtünk oda járni.

Köszönöm

2011. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!