Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hülyeség így csinálni a tesztet?

Hülyeség így csinálni a tesztet?

Figyelt kérdés
Holnap reggel vennék tesztet, viszont tutira akarok menni, de ugye reggel pisilek, és után indulok. :S Szóval a köv. pisiben már kevesebb a hormon(ha van)és azt találtam ki, hogy vmi kis tégelybe belepisilek reggel, és azzal csinálom meg a tesztet. Szerintetek hülyeség? kb. 2 hetes terhességet kimutat már a teszt?
2011. máj. 22. 22:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, mindenkinek szurkolok, hogy minél hamarabb babás legyen!!!!!!!!!
2011. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Nagyon erősen látszódtak a csíkok. Több teszten is.... Pozitív. De sajnos nálam ez nem öröm, mert elég rosszak a körülmények, családi és anyagi helyzet egyaránt, csak nem mertem itt megemlíteni :(

Nem tudom mi legyen, senkinek nem tudom elmondani, barátomnak sem merem:(

2011. máj. 23. 17:47
 13/29 anonim ***** válasza:

SZia kedves Kérdező!


Ne keseredj el, tudom, ezt könnyű mondani. Anno mi sem terveztük párommal a Csemeténket, mielőtt teherbe estem, nemegyszer szakítottunk, és egzisztenciánk is úgy ahogy volt. Aztán kiderült a dolog, és szépen összeköltöztünk, mindent beszereztünk, amit kellett. Anno emléxem fogalmam sem volt, hogy lesz, és annyi kérdőjel volt bennem, egyszerűen elképzelésem nem volt arról, hogy most mi lesz. Azóta már 16 hónapos a Kicsim, és bár nem mondom hogy nincsenek nehéz pillanatok (kezdődő dackorszak, miegyéb), de Ő az életem értelme, egy Csoda. Hogy is mondjam neked, az eleje a nehéz, utána jön minden magától. Beszélj vele mielőbb, mondd el neki,mert most majd egy sor vizsgálat vár Rád. És mielőbb keress fel egy dokit, hogy ő is megerősítse, mert az a biztos.

2011. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy? Csak érdekel, NEM lehurrogni akarlak!
2011. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
Mielőbb beszéld meg az illetékesekkel, szorítunk Érted, nem könnyű a helyzeted, remélhetőleg megértőek lesznek Veled.... Írj, hogy mi volt!
2011. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok a barátom 22, mindketten tanulunk, jövőre végeznénk mindketten, én továbbmennék egyetemen mesterképzésre,mert a szak amit végzek így önmagában nem sokat ér.

A szüleim nem rég váltak el(anyukám titokban intézte, semmit nem sejtettünk), de még nem költöztünk külön,mert édesapám munkanélküli, alkalmi munkái vannak, nagyothallósága miatt nem akarják alkalmazni sehol már majd 2 éve, nem tud hova menni, senki sem tud kifizetni senkit, házra nincs vevő. Van 2 kiskorú testvérem, állandó itthon a feszültség anyuék miatt. Anyukám nagyon szigorú, nincs jó kapcsolatunk.

Barátom szülei vallásosak, neki az apukája nagyon szigorú, most kórházban van,mert lehet ,hogy nagyon súlyos beteg, nagyon sok mindent eltitkolnak előle (iskolai dolgokat pl.) hogy ne idegesítsék még ilyenekkel is. Nem merem elmondani a barátomnak, mert egyszer nem olyan rég mondta, hogy mi van ha terhes vagyok akkor öngyilkos lesz... :( Ő abortusz ellenes, de nem tudnánk vállalni gyereket :( Nem merem elmondani neki :( Kicsit több mint egy éve vagyunk együtt, félek, hogy nem ismertem ki és nem tudom mit reagál.

Köszönöm, hogy nem szidtok le :$

2011. máj. 23. 19:41
 17/29 A kérdező kommentje:

Most nem rég mikor wc-n voltam nagyobb barna folt volt a bugyimban, utoljára akkor volt amikor meg kellett volna jönnie, de akkor kisebb.

Ez mitől lehet? Vagy csak a hüvelyi Ultrahang miatt kijött még a maradék? Vagy mi?:S

Jó lenne, ha elvetélnék... :(

2011. máj. 23. 19:46
 18/29 anonim válasza:

Szegénykém! :(

Sajnálatos a helyzet, valóban....

Nagy felelőtlenség lenne beleszólnunk, de azt hiszem nincs is jó döntés ezügyben. Ha lehetne, most helyetted én lennék babás, Neked nem lenne "gondod", mi pedig nagyon boldogok lennénk végre. Nincs valaki más, keresztszülő, nagynéni, vagy valaki, aki segíthetne Neked ebben a nehéz helyzetben? Milyen tesztet csináltál amúgy?

2011. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Egyébként tudd, hogy "nem mindig eszik olyan forrón azt a kását", lehet hogy nem kapsz a fejedre, csak mert terhes lettél, ha két lábbal állnak a földön a szüleid, talán megértik majd. A barátod pedig biztosan nem gondolta komolyan az öngyilkosságot. Mindenesetre nem vagy irigylésre méltó helyzetben.....:(
2011. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
Egyébként védekeztetek? Milyen ultrahangról írsz? Nem csak teszteltél, hanem dokinál is voltál??
2011. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!