Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hülyeség így csinálni a tesztet?

Hülyeség így csinálni a tesztet?

Figyelt kérdés
Holnap reggel vennék tesztet, viszont tutira akarok menni, de ugye reggel pisilek, és után indulok. :S Szóval a köv. pisiben már kevesebb a hormon(ha van)és azt találtam ki, hogy vmi kis tégelybe belepisilek reggel, és azzal csinálom meg a tesztet. Szerintetek hülyeség? kb. 2 hetes terhességet kimutat már a teszt?
2011. máj. 22. 22:24
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Ilyen tesztek voltak: Rossmannból: Lily, Facelle, DM-ből: One Minute

Gondolkoztam a rokonokon, egyik nagynéném munkanélküli, vagyis most közalkalmazott 4 órában, mellette a beteg nagyszüleimet ápolja, neki nincs családja. Van egy kis ház a nagyszüleim udvarán oda akár be is költözhetnék. Persze ha támogatnának. De nem tudom:( Akkor van egy másik nagynéném, ő messzebb lakik, neki kirepültek a gyerekei, de nála meg most jött elő egy betegség.

Anyukámmal az a helyzet, hogy mikor rossz jegyet kaptam megvert, idegbeteg. 18 éves koromban is megvert azért,mert a frissen letörölt ablakon kopogtam, közben a fa részen kopogtam, direkt, hogy ne legyen foltos az üveg, de ő nekem támadt, ütötte a fejemet, megtépett. Nagyon sokáig volt egy barátom, mikor megtudta, hogy több mint 5 év után lefeküdtünk, nagyon mérges volt.Most akkor vajon ehhez mit szólna? :,(

Felelőtlen voltam nagyon, pedig tisztában vagyok a biológiával. Annyira szörnyű, hogy aki várja, annak semmi, aki nem annak meg 1 baleset miatt igen :( egyetlen egy alkalommal nem védekeztünk, menstruáció után 2 nappal, és erre tessék:( Egyik ismerősömék már több mint fél éve próbálkoznak és semmi. Bárcsak nekik sikerült volna, vagy nektek innen akik szeretnék!

Ultrahang olyan volt, hogy egy nagy "botot" beraktak a hüvelyembe és mozgatták, meg a hasamat is nyomták közben. Gyanús is volt, hogy miért kell alul levetkőznöm.

Az a baj, hogy egyszer barátom már megkísérelt egy öngyilkosságot amikor engem még nem ismert és nagy csalódás érte. Azt hiszem holnap elmondom neki, mégis csak joga van tudni.

Az még a probléma, hogy nem egy helyen lakunk, elég messze egymástól, én ingázok mindennap, ő hetente utazik haza és albérletben lakik abban a városban ahol tanulunk.

Köszönöm, hogy válaszoltok, és hogy nem szidtok le, olyan jó megértő üzeneteket olvasni :,)

2011. máj. 23. 23:26
 22/29 anonim ***** válasza:

Miért szidnánk le? Nekünk talán van jogunk ítélkezni? Tudod, van a mondás: az vesse a másikra az első követ...

Sajnos érdemben nem tudok segíteni, de talán egy dologgal odahathatsz a barátodra, nevezetesen, hogy ne jusson eszébe semmi hülyeséget elkövetni, hogy ezért a pici jövevényért élnie kell. Tudom, hogy most nagyon nehéz, de ő új értelmet adhat az életeteknek.

Sok sikert, és fel a fejjel. Ha gondolod, számolj be róla, hogy mi volt, hogy fogadta, hátha tudunk egy-két gondolattal segíteni.

2011. máj. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom......... nagyon nehéz döntés....

Annak idején (21voltam!!!) nekem is besikerült, én is rossz helyzetben voltam, se munka se semmi, nekem még a pasim sem volt már meg. Persze,hogy elvetettem!!!

Pedig már 3 hónapos voltam. (akkoriban 6-7szer jött meg egy évben,így fel sem tünt,csak már az,amikor nem bírtam este éjjelekig dajdajozni,hanem aludtam már 8kor!)

És ez a gyerek élni akart! Bármi áron!!!!!!


hááááááát nem mondom, hogy megbántam, mert fogalmam sincs miből éltem volna, éheztem konkrétan... össze vissza mentem lakni stb. De nem fogom megbocsátani magamnak sosem...


És íme a büntetésem: a mai napig nem jön a baba,holott évek óta szeretnénk a férjemmel!!! 38 vagyok :(((


Nagyon veled érzek ebben a kegyetlen nehéz helyzetben... Kívánom,hogy dönts okosan :)

2011. máj. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Az eddigieket elolvasva terhesség nélkül sem túl rózsás a helyzeted. De ez a kisbaba új értelmet adhatna az életednek! Biztos iszonyú nehéz lenne végigcsinálni, de azt a gyermekedért tennéd. A barátodtól meg nem fair, hogy öngyilkossággal fenyegetőzik. Neki orvos kéne, ha ilyen labilis. Erre a kapcsolatra hosszú távon én nem építenék. Barátod akármennyi lehet, de gyermeked... Ki tudja. Az unokától meg lehet, hogy az anyukád kivirulna. Ezek a kisbabák csodákra képesek!

Egyébként a szíved mit súg? Ha nem kell nézned semmit és senkit, semmilyen körülményt, megtartanád? Szeretnéd őt?

2011. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
100%
Ha egyébként is szeretnél gyermeket, most talán el kellene fogadnod, hogy Ő most akar jönni, most választott Téged az Édesanyjának, és lehet, hogy soha többé nem lesz rá alkalmad az életben hogy átéld a teljesség érzését. Ha szereted Őt (hisz' már él! és a Tiéd!) ne törödj senkivel, csak a kettőtök érdekeit nézd. Szívből kívánom, hogy úgy dönts, hogy sose kelljen bánnod!!! Írj!
2011. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a támogatást!

Ma elmondtam a barátomnak, nagyon jól fogadta, azt mondta akárhogy döntök támogatni fog benne, aztán bevallotta hogy az öngyilkosságot ijesztésképpen mondta, hogy tudat alatt tudjam, hogy nem lehetek terhes...

Ma átpakoltak a szüleim a ház egyik felére, vszínű hamarosan elfalazzák az egyik rész és kisebb helyen leszünk, a konyha pedig egy kint helységben lesz.

Amúgy én nagyon szeretem a gyerekeket, és barátom is hamar akart, de az anyagiak miatt ilyenre gondolni sem mertünk, meg iskola.. végzettséggel is kétséges a megélhetés. Én lelkileg még nem vagyok felkészülve egy babára, a saját életem sem tudom vezetni.

Az a furcsa, hogy pár hónapja peteérésemkor mikor együtt voltunk kiszakadt a gumi, vettünk 72 órás tablettát, szóval nem lett semmi, de most meg ez... Hát nem tudom ez a sors, vagy egy jel, vagy miért történik ez? állítólag mindennek van oka. De ilyen rossz időpontban? :(

Félek! :( Már egyre jobban kezdem elfogadni a helyzetet, amikor jól vagyok, akkor olyan jó a kedvem is.

2011. máj. 24. 21:51
 27/29 anonim ***** válasza:

én mikor terhes lettem a második lányommal,sírtam hogy nem akarom lekötni magam...

lakástörlesztésünk van,kölcsönök..mégis megvagyunk hidd el sikerülni fog nektek is...

tartsd meg a bébit,neki csak szeretet kell...te pedig biztos h., szeretni fogod,,,persze az apukája is..

2011. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Örömmel olvastam, amit írtál!! Látod, tényleg nem mindig olyan forró az a kása! :))

És az Édesanyád hogyan fogadta, mert Tőle is tartottál rendesen!?

Minden jót kívánok Nektek, hidd el, minden oké lesz! Legyetek boldogok!!

Szoríts nekünk picit, légyszi!! :))

2011. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Anyukám még nem tudja.

Szorítok nagyon! :)

2011. máj. 25. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!