Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy miért van ennyi "lehetek...

Hogy miért van ennyi "lehetek terhes" stb kérdés?

Figyelt kérdés

talán ezért


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..



ez csak egy pálda a sokból


Lehet vannak, akiket nem világosítanak fela szexualitásról, sőt, sokakat, de vannak akiket igen, mit a kérdést feltevő hölgyet is, erre érdemes elolvasni milyen tanácsokat kap...

Kicsit pislogtam


(azért ide, mert ez a kérdés itt merül fel a leggyakrabban)


vélemény?


2011. jún. 3. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Vélemény?

Ha valaki értelmes válaszokat szeretne kapni, akkor azt ne a Szerelem, szex kategóriában tegye fel.

Sajnos sok a buta fiatal, (ld. az aids-t nem is olyan könnyű elkapni..., főleg ha valaki fűvel, fával együtt van óvszer nélkül)..


Én is visszakérdeztem már párszor - minden bántás nélkül - olyankor, amikor tinik bugyuta kérdést tesznek fel, hogy az iskolában tényleg nincs szexuális felvilágosítás?

Vagy ennyire nem ér semmit?

2011. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 17 éves vagyok és nagyon szomorúan tapasztalom a környezetemben lévő fiatalok (osztálytársak, barátok) közt, hogy semmit nem tudnak a saját testükkel kapcsolatban. Ez főleg a lányokra igaz, múltkor egy barátnőm el volt csodálkozva a ciklus.hu naptármódszer naptárján, ahol be voltak jelölve a kritikus napok, és nem értette, hogy azok miért kritikusak. Mikor elmagyaráztam neki az ovulációt meg ezeket a dolgokat, akkor annyit mondott rá, hogy "hát szerinte ez hülyeség ő biztos nem ad ilyesmire..". Van szexuális felvilágosítás a suliban, meg bioszon is a 11-es anyag nagy része erre alapul, mégsem ér semmit, ha valakit nem érdekel a saját testének működése egyáltalán...

Engem mindig is nagyon érdekelt, kb. mióta menstruálok (11 éves korom óta) azóta nagyon sokat olvasgatok arról is, magáról a szexről, a védekezési módszerekről, a teherbeesésről, a terhességről, mert érdekel. Mégis az ismerőseim akik fűvel-fával, gumi nélkül szexelnek, soha semmi bajuk nincs belőle. Nekem 2 éves kapcsolatom van, fogamzásgátló mellett teherbe estem fél éve... Sajnos nem tudtuk megtartani, a szívem szakad bele a mai napig. De én legalább tudom, hogy hogy lehet teherbe esni, tettem is ellene, és mégsem volt elég. Úgy tűnik körülvesznek a buta mázlisták...

2011. jún. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Persze én sem azt mondom, hogy ez az oka, hanem gondoljatok bele, hogy megfogadja a Kérdező az egyik értelmesnek tűnő tanácsot (használjon Pharmatex-et, vagy jó lesz a megszakítás is), Mi van ha elhiszi..

Mert emlékszem én biológiára, hogy mit mondtak el....hááát korán sem volt elég, azért a megszakításról szó sem volt, csak nyomták h ,óvszer, óvszer, mert nekünk még az kell. Ugye a felét elröhögcsélte az osztály, figyelt, akit érdekelt (pl engem)

Meg ugye én a szüleimtől kaptam felvilágosítást,DE csak kérésre,kérdeztem és készséggel válaszoltak, de ha nem, akkor nem biztos, h szóba hozzák a dolgot, pedig fiatal, modern szüleim vannak, amikor kamaszodtam, akkor a 30asak voltak.

Borzasztó, ogy a fiatalokat, főleg nőket nem ennyire nem érdekli a szervezetük.


Engem a tudatlanságuk dühít,főleg, h nem csak saját maguk, hanem a gyermekük issza meg a levét....Őt KI fogja felvilágosítaani, ha ott lesz az ideje?

2011. jún. 4. 04:49
 4/7 A kérdező kommentje:

(bocs az elírásokért, béna a billentyűzet)



jah amúgy 24/ N :)

2011. jún. 4. 04:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves 17 éves! Nagyon sajnálom, hogy így jártál... De fel a fejjel! Valószínűleg amikor majd akarni fogjátok a babát, nem kell hónapokig próbálkoznotok! Nagyon sok ilyen példát látok a környezetemben. Nagyon jó, hogy vannak még ilyen érett tinik, mint Te. :)
2011. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 17 éves vagyok. Köszönöm! Mi is ezt az egy pozitívumot tudtuk leszűrni az egészből, hogy valószínűleg nem lesznek soha problémáink a gyermekáldással, de kár, hogy ezt ilyen áron kellett megtapasztalnunk...
2011. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazságtalan a sorstól, hogy így jártál:( pont, aki még oda :S is figyel

Mit szedtél?


Sajnálom.

REmélem amikor akarjátok tényleg könnyen sikerül majd

2011. jún. 4. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!