Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hiszem nem tudom ezt...

Azt hiszem nem tudom ezt egyedül feldolgozni. Pco betegségem van. Nem vagyok elhizva 50 kg vagyok, alig vannak tüneteim. Jövöre babát akarunk, nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem volt könnyű..Én is elkeseredtem nagyon mikor kiderült a pco-m, másrészt örültem hogy legalább tudom mi a bajom. Nekem szinte minden ünet megvolt, cilusom egyáltalán nem, egy évben 2 menszesz...

Meddőségi kp, ott derült ki, kaptam rá gyógyszert, közben inszem, sikerült is de a baba nem maradt meg...

Gyógyszert továbbra is szedtem és rá 6 hónapra spontán sikerült, most itt szuszog mellettem....:)

Ne add fel!

2009. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek a picihez.Remélem nekem is sikerül,és persze másoknak is.

Milyen gyogyszert kaptál?

2009. márc. 20. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Merckformint...
2009. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!