Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye ennek?...

Mennyi az esélye ennek? (teherbeesés + fogamzásgátló)

Figyelt kérdés
Szóval mennyi az esélye annak, hogy fogamzásgátló mellett teherbe essek (mindig rendesen beveszem a tablettát) és ha teherbe is esem a teszt negatív lesz sokáig és megjön a mensim az első 3 hónapban? :S Ezt a kérdést azért tettem fel mert pár napja folyamatosan émelygek, enyhén fáj a derekam, néha beszédülök és időnként szagokat érzek erősen. (de még nem teszteltem, de 2 hete pontosan megjött a mensim!)Légyszi válaszoljatok! (és ne nézzetek hülyének :D)
2011. jún. 22. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

ige, előfordulhat, nemrég olvastam egy anyukát itt, aki azt írta hogy mindkét gyerek tabletta mellett csúszott be

de van ami csökkenti a hatását, pl antibiotikum

ha terhes vagy, ugyanolyan terhes vagy mint bárki más, a teszt pozitív lesz, és nem fog megjönni a menzi (bár ilyen is van, de ritka)

2011. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nekem a kérdésem, hogy ez így egyszerre mennyire valószínű hogy előfordul hogy tabi mellett teherbeessek és még a mensim is megjön az első 3 hónapban?
2011. jún. 22. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy tabi mellett mégis teherbe esel, megeshet, de nagyon ritka. Hogy ha mégis teherbe esnél, megjönne, megintcsak ritka, de hogy még a tesztek is negatívak ezek után... szerintem ilyen csak a sci-fi-kben vannak. Ez túl sok "ha", túúúúúl kevés az esély, nem reális. Szerintem nem vagy terhes, csak stresszes.
2011. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
semennyi
2011. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha negatív a teszt, akkor nem vagy terhes.

Ez, amit tapasztalsz, a tabi mellékhatása, az elején nekem is volt: szabályos terhestüneteket produkáltam, émelyegtem, fájt a derekam, érzékeny voltam a szagokra. Nálam néhány hónap után elmúlt.

2011. jún. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bár az én anyukám nem szedett tablettát, ő menstruált velem 4 hónapon át. A 5. hónapban iszonyú kevés vér jött belőle, és a hasa is elkezdett kerekedni rohamosan, akkor derült ki, hogy ott vagyok.

Gimis legjobb barátnőm tabletta mellett lett terhes, pedig lelkiismeretes lány volt, időben bevette minden nap. Úgy derült ki, hogy a megvonásos vérzése napokkal később jött meg, mint szokott, és sokkal több vér volt. Felhívta a dokiját, az behívta vizsgálatra, és ő mondta, hogy elég valószínű, hogy az egy embrió volt, csak nem maradt életben.

2011. jún. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
uhh értem szegény :S amugy az utolsó előtti válaszolónak: már több mint 1 éve szedem a gyógyszert szóval nem hiszem, hogy annak a mellékhatása lenne :S amugy ez ijesztő mert nekem is párszor volt hogy 1 nappal később jött meg de nem volt több a vérzés de azóta visszaállt a régi időpontjára a megvonásos.
2011. jún. 23. 08:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is a tabi mellékhatását érzed. Én 10 hete szedtem a fog. gátlót amikor kijöttek a mellékhatások (szédülés, hányinger + pecsételés). Utána még 2 hónapig szedtem aztán abbahagytam. Szerintem menj el a dokidhoz!!

De azért drukkolok! sose tudni... :)

2011. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, holnap tesztelek és majd meglátom.
2011. jún. 23. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!