Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátló abbahagyása...

A fogamzásgátló abbahagyása után milyen gyorsan sikerül a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Már kb fél éve abbahagytam, de még semmi siker, bár a ciklusaim sem igazán rendeződtek, már az is megfordult a fejemben, hogy talán nincs peteérésem se. Honnan lehet az biztosan tudni hogy van-e.
2010. febr. 24. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdemes felkeresni a nőgyógyászodat
2010. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz, hogy minél előbb kiderüljön mi a baj. Nem érdemes halogatni! Ha pedig semmi, akkor megnyugszol.

Nem szeretnélek riogatni, de nekem az abbahagyás után 35 napra 2x megjött, majd két hónapig semmi. Kiderült, hogy pcos vagyok...

2010. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az első lépés, hogy méred a hődet és abból kiderül, hogy van-e peteérésed vagy nincs. És ha nincs csak akkor fordulj orvoshoz.
2010. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy mérd a hődet, ha tudod, hogy reggel közvetlenül ébredés után, körülbelül egy időben, szájban nyelv alatt ja és mindig ugyan azon az oldalon. Így biztos jó eredményt kapsz. De e mellett ovu tesztet is vehetsz, mert az is megmutatja, hogy van-e ovud.

Egyik ismerősöm januárba hagyta abba a gyógyszert és szeptemberben jött neki össze a baba. Sajnos nem mindenkinek jön össze elsőre, de általában 1 éves próbálkozás során szintem 100% hogy össze kell jönnie, ha egyikőtöknek sincs problémája.

2010. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rendszertelen menstruációval öngólnak tartom a várakozást. Az önmagunk megfigyelése hasznos lehet, de szerintem érdemes elmenni dokihoz. Kívánom, hogy ne legyen probléma, de ha van és minél előbb felismerik, annál hamarabb van megoldás. Ha pedig nincsen semmi gond, akkor pedig megnyugszik az ember.

Mi elmentünk családtervezési tanácsadásra és nagyon örülök, hogy nem vártuk ki az egy évet, mert fény derült valamire, amit azonnal elkezdtek kezelni, és értékes időt nyertünk!

2010. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam. Nyáron abbahagytam a gyógyszert, 5 hónapig megjött rendesen, aztán januárban kimaradt (vagyis 42 napra jött meg). Én elkezdtem hőmérőzni és ovu teszteket csináltam. Szerintem most kezd helyrerázódni fél év után. De biztosabb ha felkeresel egy nőgyógyászt. Sok sikert!
2010. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a gyógyszer abbahagyása után 15 hónapra sikerült, pedig a ciklusaim is rendben voltak, és pé-m is volt.

Szerintem is keress fel egy nődokit, aki alaposan megvizsgál.

2010. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Abbahagyás után 1,5 évvel sikerült. Igaz, az első 8 hónap "azzal telt", hogy a ciklusom helyreállt. (Volt olyan, hogy 40 napra jött meg.) Most vagyok 16+1 hetes.

2010. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!