Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek vajon terhes? Két...

Lehetek vajon terhes? Két napja kellett volna meg jönnie, de eddig semmi jele mensinek. Pár napja volt ilyen mindjárt meg érzés de az is elmúlt.

Figyelt kérdés
Tüneteim nincsenek,annyi esetleg,hogy száraz vagyok ha van is valamilyen folyásom az is sűrű fehéres.És olyan mintha fellenék puffadva.
2009. márc. 28. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Amiket leírtál jelek igen nagy %-ban valószínűsítik, hogy terhes vagy. Főleg az, hogy késik a mensid. Csinálj egy tesztet! Az már fog valamit mutatni, de ha mégsem, ne keseredj el, pár nap múlva, ha megismétled már tuti biztos eredményt kapsz!
2009. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,csak az zavar,hogy nincs se hányingerem,se cici fájás.Vagy nem baj ha nincs?
2009. márc. 28. 14:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Dettó így vagyok én is!Én 17-étől mérem a hőmet,9 napig 36,9-37 fokon állt.Tegnap kellett volna megjönni,de semmi.Ma sem érzek semmit.A hőm viszont kicsit lejjebb ment 36,7-re!Tesztet reggel fogok csinálni!!!
2009. márc. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 24.-én kellett volna megjönnie.Nem jött azóta se.Én is tünet mentes vagyok viszonylag.Bár tegnap volt hányingerem este,de az akármitől lehetett.A cicim abszolút nem fáj,húzódik.Holnap vagy hétfőn tesztelek,aztán meglátjuk. :)
2009. márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok. Nem baj, ha nincs egyéb tüneted. A legtöbben nem éreznek semmit, csak kimarad a menstruációjuk. Sokan mások meg rengeteg tünetet felsorolnak a nem várt előtt, és mégis megjön nekik. Én is így vagyok(görcs, derákfájás, hányinger, pecsételő vérzés), de nekem van még egy hetem az elmaradóig, és valahogy úgy érzem, hogy már ketten vagyunk! :)
2009. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hányinger csak a 6. héten kezdődött,úgyhogy arra ne alapozzatok :)
2009. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ.Remélem babás vagyok már nagyon várjuk,bár van már egy manónk!
2009. márc. 28. 14:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanezek a tüneteim vannak. Vagyis hogy nincsenek tüneteim és száraz is vagyok. 3 napja késik.

Én még nem merek tesztelni, de a holnapi tesztelőket kérem, hogy írjátok meg légyszíves, hogy mi lett az eredmény!

2009. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
oké:)
2009. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék. Csütörtökre nem vártam, nem is jött. A cicim egyáltalán nem fáj. Néha megjönérzés, de olyan enyhe, hogy csak na...

Én hétfő reggel tervezem a tesztet.

Drukk nektek is! ;)

2009. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!