Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek vajon terhes? Két...

Lehetek vajon terhes? Két napja kellett volna meg jönnie, de eddig semmi jele mensinek. Pár napja volt ilyen mindjárt meg érzés de az is elmúlt.

Figyelt kérdés
Tüneteim nincsenek,annyi esetleg,hogy száraz vagyok ha van is valamilyen folyásom az is sűrű fehéres.És olyan mintha fellenék puffadva.
2009. márc. 28. 13:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok sorstársak!Én lehet holnap tesztelek eggyet!Mindenkinek sikeres babásodást kívánok!Hajni
2009. márc. 28. 20:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves Hajni és Többiek!


Teszteltem egy negatívat ma reggel és a wc papíron egy kis barnázást véltem felfedezni!Azóta még egyszer voltam pisilni desemmi!Remélem így még van esélyem és 2 nap múlva újra teszt!Mensi mentes napot mindenkinek!Saci

2009. márc. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!