Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópiás műtétem lesz...

Laparoszkópiás műtétem lesz megint. Ha az előzőnél hánytam utána, most is fogok?

Figyelt kérdés
Előzőleg endó miatt műtöttek,most átjárhatósági lesz.Az előzőnél miután felébredtem eléggé szarul voltam.Elképzelhető,hogy most ezt esetleg megúszom?Vagy mindig így fog reagálni a szervezetem?Mert ismerek olyan lányt,akinek nem volt semmi gond...
2011. júl. 5. 10:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És azóta történt valami veled?Terhesség?
2011. júl. 5. 11:30
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem jó is,hogy nem keltél fel aznap.Én amíg feküdtem,semmi bajom nem volt...
2011. júl. 5. 11:32
 13/16 anonim ***** válasza:

Én négy ágyasban voltam és a bal szomszédomnak aznap volt lapar mikor be mentem!Az egész napot végig hányta kb.hatszor pedig nem is volt mit!Na gondolhatod este már bőgtem és haza akartam menni!Másnap reggel mielőtt jöttek értem megint bőgtem!Aztán mikor fel ébredtem a bal oldali szomszédom még mindíg hányt a jobb oldalit kicsivel később hozták vissza a műtőből és ébredés után első szava"nővér hánynom kell"na akkor voltam teljesen kész!

Amint be jött a dokim le támadtam,hogy nem mehetnék-e másik szobába és szerencsére el tudta intézni,hogy lábra állás után mehetek kétágyasba ahol egy már előző napi műtött volt aki jól volt!Na gondolhatod,hogy alig vártam mikor jönnek már fel állítani!

Nekem nem kellett ennem,innom símán mehettem!

Onnéttól volt jó világ!Ki vették a katétert és bár nehézkesen de már sétálgattam!!!

Mindenképpen beszélj a dokiddal hátha valami jó szobát kapsz mert az sem mindegy!!!Amitől még meg ilyedtem,hogy bal szomszédomnak egész nap ott volt a párja aki tartotta neki a vese tálat és tudtam én egyedül leszek és mivel a nővéreknek van más dolguk is nem lesz aki segít ha rosszul leszek!

2011. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk nálam szerencsére ott tud lenni a férjem egész nap,ezzel nincs probléma...
2011. júl. 5. 11:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Az nagyon nagy segítség!Az én férjem dolgozott és csak este jött be főleg,hogy Komárom megyeiek vagyunk a műtétem viszont Pesten volt így az út is legalább egy óra!
2011. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mi az, hogy egész nap hánynak? De mit könyörgöm? A műtét előtt 12 órával már nem ettek, nem ittak, mindent kihajtottak belőlük!
2017. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!