Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon mitől lehetnek ilyen...

Vajon mitől lehetnek ilyen tüneteim?

Figyelt kérdés
Elég furcsa dolgokat vettem észre magamon. A ciklusaim 28-29 naposak szoktak lenni márc 24-én kellett volna megjönnie de csak 26án jött meg de kevesebb volt mint szokott vagyis 3 napos volt de éppen hogy csak volt valami, de nem éreztem semmit hogy most megjönne ahogy szoktam előtte. A februári menszesz után kezdtem el észre venni hogy felvagyok pufadva és a cicim borzalmasan viszket és olyan mintha hámlana a mellbimbóm mára már vékony piros kis erek jelentek meg rajta, néha a bal oldali petefészkembe bele nyilal de olyan tompán fájdogál, szédelgek is és a derekam leszakad, ami azért fura mert csak akkor szokott fájni mielőtt megjönne, és olyan fehér folyásom is van ami nem szokott lenni. Csináltam tesztet negativ lett a héten elmentem nőgyászhoz azt mondta hogy valószinü hogy terhes vagyok elküldött UH-ra és vizeletre mind a kettő negativ lett és visza mentem a leletekel már más orvos volt és ő azt mondta hogy akkor kizárt hogy terhes vagyok. Ezért fordultam hozzátok hát ha már járt igy valaki, tudom megkénne várni a köv mensit de feszült vagyok emiatt hogy akkor mi lehet. Mostanába mérem a hőmet márc-ba pár nap kivételével 37 volt most meg 36,8. Lehet hogy mégis terhes vagyok csak még korai és nem venni észre? Már 2 éve próbálkozunk és eddig még nem sikerült.
2009. ápr. 4. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha vérvizsgálat is negatív lett akkor nem vagy terhes.

Ez inkább hormon vagy pajzsmirigy problémára utal.

Az orvosnak mondani kellett volna valamit mitöl van ha nem terheségtöl.

De tuti nme vagy terhes ha a vérvizsgálat negatív.

2009. ápr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz még terhes, csak nem mutatatta, de az is lehet, hogy a második orvosnak van igaza és a hormonzavarnak vannak ilyen tünetei, én a helyedben tesztelnék, és egy vérvételt csináltatnék, az biztos, hogy ha terhes vagy már mutatja a HCG-t a vizelet és az UH még nem!
2009. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyeske csak vizelet és uhu vót!
2009. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tüneteim vannak nekem mondjuk a cicieim is jol bedurrantak De nem vagyok sajna terhes valszínü hogy én annyira akarom hogy nagyon be képzelem 1ként most lennék 5 hetes lehet nekem is korai volt de nem hiszem annyi nega tesztem volt.
2009. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki megszállottan akar babát, akkor pszichésen becsaphatja a testét. a test terhességi tüneteket mutat, de baba nincs. volt már ilyen, h a csajnak minden tünete megvolt, nőtt a hasa is, de terhes nem volt. nem hitt egyik orvosnak se, élt benne továbbra is a " terhes vagyok "tudat, már 7-8 hósnak nézett ki, de baba még nem látszott. rászánta magát egy pszichológushoz ment. belátta kis időre rá, h lehet, h nem terhes. érdekes módon minden tünet megszünt lassikán. ez nem azt jelenti, h te is így jársz, de nem tesz jót, ha mindig azt figyeled, mikor milyen tünetek vannak.
2009. ápr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!


Az a baj a terhességgel és a mensivel , hogy hasonló "tüneteket" produkálnak. Ha belegondoldz , minden mensi egy esetleges terhességre való felkészülés vége. Tehát felpuffad a has , nyilal a petefészek, megvastagszik a méh , aktivizálódik a sárgatesthormon, stb. stb. Amikor nem történik megtermékenyités, ill. végleges beágyazódás, ennek folyamán a sárgatesthormon "visszavonulót fúj" , és elkezdődik a peresejt kilöködése a méhből , avagy a mensi.A valódi terhességet az esetek 95százalákában a mensi elmaradása jelzi, bár kétségkivül vannak olyan esetek, amikor2-3 napig jelentkezik a vérzés. Egy a lényeg: ha a menstruáció elmaradását észleli egy nő , vagy csak éppenhogy fenáll, utána 2-3 héttel érdemes teszelni! Rendes terhességi teszttel. Ekkor már jelen van a szervezetben annyi hcg hormon, hogy a terhesség kimutatható legyen!

2009. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az előző vagyok. Mielőtt hurrogás lenne belőle, igen olvasom , hogy ez már utána volt:) de mivel nagyon szeretnél babát ez a folyamat a pszichés dolgok miatt újra jelentkezhet.Csak arra szeretnék rávilágítani , hogy a terhesség nem rögtöni jele (1-2 hét)a nyilallás, és hasspuffadás, , mellek eresedése. Elmaradó vérzés +pozitív teszt.
2009. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segitetetek valószinü hogy csak a testem szórakozik,mert nagyon rá görcsölök a babára,meg egy ismerősöm mondta hogy látszik rajtam és elhitem most eldöntötem csak a melóra koncentrálok és nem fogok rá figyelni.Igaz ahogy olvasgatok nem csak én vagyok igy ezzel.További szép napot mindenkinek.
2009. ápr. 4. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!