Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajszik! Egy probát megér!...

Csajszik! Egy probát megér! Teherbe esés 25 év után? ! Hallottatok erről a módszerről?

Figyelt kérdés
Édesanyám,aki csak a nevelő szülöm az összes létező vizsgálaton átesett,s 25 év alatt többször is ment mindenfelé,hogy terhes legyen.Mig végül februárban elment az Aviva tornára heti 3 alkalommal.És most derült ki,hogy 5 HETES TERHES!!!!Hihetetlennek tünik,de segített.Mint kiderült 10ből 6 anyukának a 6 hónap alatt sikerül teherbe esnie.Én 6 éve várok babóra,hétfőn kezdek!!!!Veszteni nem vesztek vele,s szerintem más sem.Anya 25 évig nem adta fel!!!
2009. ápr. 7. 14:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves anyukád?!
2009. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
hol lehet ilyen tornára menni?
2009. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy most nevettek rajta,hogy mit akar vénségére,de nagyon fiatalos!!!!46 éves!!!Az Aviva tornát állítolag,ahogy hallottam 8 megyében indították el.
2009. ápr. 7. 14:20
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Én nem nevetem ki, de akármilyen fiatalnak is néz ki, mégiscsak 46 éves. Rengeteg kockázattal jár rá és a babára nézve is. Nem véletlenül mondják, hogy 30-35 felett már sokkal veszélyesebb gyereket szülni. 46 évesen meg aztán pláne...
2009. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom és nem is akarom megtapasztalni,hogy mennyire veszélyes!!!Azt tudom,hogy leírhatatlanul boldog!!!Igaz kórházban kell lennie végig,kiv 7végek,de azt mondták,hogy nem bánják!!!!
2009. ápr. 7. 14:31
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

Ne aggódj, az én nagymamám 55 évesen szülte apukám öccsét, és egészséges, sportos. Igazi s**gfej ugyan, de arról nem a nagyim tehet :)


Én hallottam már az Aviváról, de még nem igazán néztem utána, mi is az.

2009. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 14.34 s!!!Olvastam valahol,hogy egyre később vállalnak a párok gyereket.Az én anyukám-apukám fantasztikus szülők.Megérdemelték ezt a lehetőséget!!!
2009. ápr. 7. 14:38
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

Gratulálok anyukádnak nagyon!!! Biztosan felfoghatatlanul boldog!

Az én anyukám is 46 évesen szült engem, de ennek már 25 éve. Ő is végig kórházban volt, de azt mondja, megérte. :)

Rendben lesz minden, támogatják a terhességét a korára való tekintettel, a szükséges vizsgálatokat is elvégzik, nem lesz baj, hidd el!

Én úgy döntöttem, megveszem a könyvet, mert felénk nincs oktatás, amire járhatnék, de pozitív tapasztalatokat olvastam azoktól is, akik csak könyből sajátították el a tornát.

www.avivamodszer.hu

2009. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Utolsó válasz adónak!!!Anyukádnál nem volt semmilyen rizikós helyzet???Fentebb olvasva kissé rám ilyesztettek((Inkább szüljön anya később,mint sem kirakja-megölja az ujszülött csecsemőt,mint egyesek,amit nap,mint nap lehet hallani,s tapasztalom is.Most 2 kis 1 éves leányka lakik velünk.Ők is neveltek mint én.Róluk lemondtak szülés után egyből a szülei.
2009. ápr. 7. 14:44
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Anyunál semmi gond nem volt velem, csak normális, bármelyik terhességben előforduló dolgok voltak. Barnázott egy hangyányit a terhesség elején, erre kapott gyógyert, és ekkor fektették be kórházba. Aztán lent tapadt a méhlepény, valami ilyesmi volt, ez eleve szexmentes életet, és óvatosságot kívánt, meg nem fordultam be, szóval, ha lehetett volna sem szülhetett volna meg engem természetes úton, csak császárral, de ez a kor miatt egyértelmű volt már az elején.

Ez egyik sem extra dolog, a kórházi fekvés igazából a folyamatos megfigyelésre volt jó.

Anyu csak feküdt, tömte magába acseresznyét, a szőlőt, meg az almát, kötögetett sok kis édes dolgot, meg persze honvágyas volt, de ez elkerülhetetlen. :)

2009. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!