Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Spermás ujjal nyult...

Segítség! Spermás ujjal nyult belém a párom, megszakítással védekeztünk, gondolom baj van!? Vagy lehet? Ja és mensis hó közepén történt.18 /L

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 16:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
a 71 %-os IQ harcosnak üzenem, hogy mi 12 évig védekeztünk megszakítással és SOHA nem csúszott be a gyerek, szóval lehet hogy vannak nálad ügyesebb pasik is :D
2011. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
94%

a felelősségteljes apukának úgymond igaza van,csak a hangsúlyban és a stilusban nincs,és szerintem ez zavar sokakat. hogy lehet egy Lányt így leszólni? aki ráadásul segítséget kér,mert vszínüleg otthon anyukájától nem meri megkérdezni. pont az ilyen stilus miatt nem fog legközelebb segítséget kérni,és megy aortuszra,vagy korán anyává válik.

Kedves kérdező,legközelebb ne csak kiszállással védekezzettek,ha hosszú távú a kapcsolat,akkor menjetek el nődokihoz,ír fel neked gyógyszert,és mivel már 18 vagy szülői engedély se kell hozzá. Kívánom,hogy az legyen amit szeretnél,és ami nektek is jó.

2011. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,

1. "apuka" én azt hiszem elgondolkoznék azon ha ilyen apám lenne hogy ugymond női kérdésekben ilyen szépen kiveszi a részét, vagyis véleményt ir arról amiről szerintem mint férfi lehet nem is tud, de persze lehet hogy voltál már terhes és szültél is már, ki tudja, bár én a lányok véleményére inkább adok, az hogy hogy neveled a gyerekeid természetesen biztos nagyon szép és jó, én büszke vagyok a neveltetésemre mert a legjobbat kaptam, és nem ugy nevelt apukám hogy itt megnézett kérdéseket és elmondta hogy na látod lányom igy ne csináld mert ez is hülye meg az is... hmmm

2. beszélgettünk a párommal ha ugy alakulna rájöttünk semmi gond nem lenne, ugyhogy lassan eljutok oda hogy azt mondom bárcsak állapotos lennék,

3. sokáig szedtem gyógyszert de voltak gondok. ezért nem szeretnék. persze nem ment fel hogy a megszakítás nem védekezés ,ismétlem: tudom. de mivel a párom sem erőltetett semmi más védekezést mert beszéltünk róla ugy gondolom nem menne világgá ha baba lenne,

2011. aug. 2. 09:00
 24/35 anonim ***** válasza:
29%
Ki fogják kérni a véleményemet, és IDŐBEN felvilágosítom őket, hogy 18 évesen ne legyenek ilyen buták.
2011. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
:-D ugy legyen!!! :-D
2011. aug. 2. 14:18
 26/35 anonim ***** válasza:
Ha hónap közepén volt, akkor nagyobb az esély. Mondjuk az elég gáz, ha 18 éves vagy, de korábban már sokáig szedtél gyógyszert. Mikor kezdted?
2011. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
hát attól függ mi a sok nekem a 3 majdnem 3,5 év, de az menstruáció miatt kellett, mindegy nekem ez soknak tünik.és 19 leszek két hét mulva :(
2011. aug. 2. 14:32
 28/35 xStefix ***** válasza:

Kérdező, ne bánd, hogy nem tudsz tablettát szedni. Szerencsére én se, de én örülök is neki, hogy nem bombázom magam naponta műhormonnal...

Viszont észnél kell lenni, ez akkor is fontos. Az óvszer a legkézenfekvőbb, bár van, akinek macerás vagy épp kényelmetlen. Mérlegelni kell, mert egy gyerek felnevelése (a sok öröm mellett) időnként sokkal nagyobb """nyűg""" lehet, mint az a kis fennakadás a nagy kéjeskedés közben. ;)

Vagy ha stabil a ciklusod, TCST módszerrel is védekezhettek, bár ez elég nagy önfegyelmet és önismeretet igényel. Mi ezt kombináljuk a kiszállással és teljesen jól működik, de nálunk a feltételek is adottak.

2011. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a megszakításos "védekezés" sikere a férfitől függ, és nem arra gondolok, hogy időben kihúzza-e, hanem pl az én páromnak néha már mielőtt betenné azelőtt teljesen nedves lesz a pénisze, olyan sok előváladéka van. Úgyhogy ez egyénfüggő...
2011. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

„Aki vétkezés nélkül szültél,

add, hogy szülés nélkül vétkezhessek!”


Lefordítom, mert szerintem sokan félreértették...

„Aki vétkezés nélkül szültél, (= Mária)

add, hogy szülés nélkül vétkezhessek! (=anélkül szexelhessek, hogy közben teherbe esnék)”.


Durvának nem nevezném, még a kommentet sem, inkább elgondolkodtatónak.


Mindenesetre drukkolok, hogy úgy alakuljon, ahogy szeretnéd, bár úgy érzékelem, hogy mostmár inkább úgy szeretnéd, hogy baba legyen a dologban...

2011. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!