Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Spermás ujjal nyult...

Segítség! Spermás ujjal nyult belém a párom, megszakítással védekeztünk, gondolom baj van!? Vagy lehet? Ja és mensis hó közepén történt.18 /L

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 16:13
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
igen igen!! mindketten!!
2011. aug. 5. 15:48
 32/35 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, igen. De 19 évesen neked még nem tanulnod kéne??
2011. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
szerintem a baba nem akadály semmiben csak jól kell csinálni, más is elvégzett két egyetemet is gyerek sőt kettő mellett is.
2011. aug. 5. 16:14
 34/35 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy ha levegővel érintkezik a spermium, akkor meghal. Szerintem nem vagy terhes. Aztán ki tudja, ha nem sokáig volt levegőn, lehet, h össze is jöhetett. Én anno nem szültem volna 19 évesen, de a mostani fejemmel (29) már kb 23 évesen igen. Ha meg 19, akkor örülj neki, mert manapság ritka a fiatal anyuka (kivéve: cig...ok) és két fiatal jobban megérti egymást, mint egy fiatal, meg egy idősebb... Szerintem. Persze mindig vannak kivételek, meg olyan idősebb szülők, akiknek még akkor is fiatalos a felfogása, amikor már korban több.
2011. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nah és mi az eredmény?:) Terhes vagy-e vagy nem?:)


Amúgy meg te tudod azért 19 évesen...Oké annyira nem korai de más kort élünk...Meg azért nem lehet anyukára apukára támaszkodni...Miből élnétek?Hol laknátok?

Drága ám a pelenka...

Én például 22 éves lány vagyok...Van lakásom..jó munkám -persze hát külföldön hol máshol lehetne egy lánynak ennyi mindene:P-

Van egy vőlegényem neki is van elég jó munkája és nem is agyalok még a szülésen...Pedig meg engedhetnénk magunknak...Nem verne hátba minket ha a vendégszobát be rendezhetnénk baba szobának:)

De nem...

És tudod miért nem? Mert 22 éves vagyok...te meg 19...

És van ennyi mindened?

Nem szeretnél dolgozni?Világot látni?Magadat eltartani előbb? Hidd el majd eljön az ideje:D De nem 19 évesen...

És ha a pasid egyszer csak azt mondja,hogy én nem akkarok apuka lenni...Vagy azt mondja rád de meg híztál...Oké...lehet most nem...de honnan tudod???

Mióta vagytok együtt?

Látom értelmes lány vagy te vegyél számításba mindent...

2011. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!